דרך העצמאות 63, חיפה (ליד תחנת הרכבת מרכז השמונה)
טלפון: 04-8520233
dalpak@talmir.co.il 054-6077766
רבי מודדים מקצועיים BEHA AMPROBE
רבי מודדים ומכשירי מדידה פלוק FLUKE
מצברים נטענים YUASA
הפניה לפייסבוק
מברגים מקצועיים לאלקטרוניקה וורה WERA
זכוכיות מגדלת שולחניות עם תאורה LIGHTCRAFT

תרסיסים וחומרי ניקוי לתעשיית האלקטרוניקה

טלמיר אלקטרוניקה בע"מ מייבאת ומשווקת דבקים , תרסיסים וכימיקלים ומוצרים דומים אחרים משנת 1979. אנו מציעים את מגוון התרסיסים וחומרי ניקוי לתעשיית האלקטרוניקה הגדול בארץ ממיטב היצרנים בעולם.
 
במידה ולא מצאת את התרסיסים וחומרי ניקוי לתעשיית האלקטרוניקה שאתה זקוק להם, אנא צור קשר וצוות טלמיר אלקטרוניקה ישמח לעזור.
השאירו פרטים באתר או צרו אתנו קשר בטלפון 04-8520233 לכל שאלה ונשמח לעזור. לרשותכם ניתן לבצע באתר הזמנה של מגוון תרסיסים וחומרי ניקוי לתעשיית האלקטרוניקה, כמו גם מוצרים נוספים.
 
לקבלת הצעת מחיר ל-דבקים , תרסיסים וכימיקלים אנא צרו קשר או ליחצו על הקישור הרלוונטי בדף המוצר. המחירים בטלמיר אלקטרוניקה תחרותיים ומותאמים לכל לקוח בהתאם לכמויות שהוא מזמין.

 


תרסיסים לאלקטרוניקה - טלמיר אלקטרוניקה בע''מ


לצורך הגנה מקצר וגם למניעת אבק והתחממות ועוד נזקים משתמשים בחומרי ניקוי מיוחד ומותאמים. תרסיס מיוחד לרכיבים אילו יכול למנוע את רוב הבעיות. 
התרסיס יכול להיות בצורת ספריי, שניתן לרסס על לוח אלקטרוני, או מטלית מיוחדת הספוגה בחומר המתאים. 
 ישנן מטליות מיוחדות לניקוי סיבים אופטיים, יש מטליות עם כושר ספיגה גבוה במיוחד ועמידות גבוהה לכימיקלים - מתאים לשימוש בחדרים נקיים.

תרסיס לאלקטרוניקה

לכל מטרה ורכיב יש להשתמש בתרסיס לפי הנחיות. לא לרסס משהו שעלול להדלק או להוליך חשמל וליצור קצר. התרסיס השימושי ביותר הוא לניקוי מגעים. זה האיזור הכי פגיע במערכות אלקטרוניקה - היכן שיש מגעים (חיבורים או הלחמות) שם עלולה להווצר קורוזיה או הצטברות אבק.קטלוג מוצרים