דרך העצמאות 63, חיפה (ליד תחנת הרכבת מרכז השמונה)
טלפון: 04-8520233
dalpak@talmir.co.il 054-6077766
רבי מודדים מקצועיים BEHA AMPROBE
רבי מודדים ומכשירי מדידה פלוק FLUKE
מצברים נטענים YUASA
הפניה לפייסבוק
מברגים מקצועיים לאלקטרוניקה וורה WERA
זכוכיות מגדלת שולחניות עם תאורה LIGHTCRAFT

מאווררים לאלקטרוניקה

טלמיר אלקטרוניקה בע"מ מייבאת ומשווקת פתרונות קירור לאלקטרוניקה ומוצרים דומים אחרים משנת 1979. אנו מציעים את מגוון המאווררים לאלקטרוניקה הגדול בארץ ממיטב היצרנים בעולם.
 
במידה ולא מצאת את המאווררים לאלקטרוניקה שאתה זקוק להם, אנא צור קשר וצוות טלמיר אלקטרוניקה ישמח לעזור.
השאירו פרטים באתר או צרו אתנו קשר בטלפון 04-8520233 לכל שאלה ונשמח לעזור. לרשותכם ניתן לבצע באתר הזמנה של מגוון מאווררים לאלקטרוניקה, כמו גם מוצרים נוספים.
 
לקבלת הצעת מחיר ל-פתרונות קירור לאלקטרוניקה אנא צרו קשר או ליחצו על הקישור הרלוונטי בדף המוצר. המחירים בטלמיר אלקטרוניקה תחרותיים ומותאמים לכל לקוח בהתאם לכמויות שהוא מזמין.

 


מאווררים לאלקטרוניקה

חשוב לזכור כי מוצרי אלקטרוניקה מייצרים חום במהלך עבודתם. יש להבין כי לא רק מכונות גדולות שבהן משולבות מערכות כבדות הצורכות המון אנרגיה הן אלה שדורשות קירור ע"י מאווררים למשל, אלא שגם מערכות מחשוב ומכשירים אלקטרוניים אחרים מציגים צורך חשוב מאוד במאווררים איכותיים על מנת שהעבודה עם כל מכשיר תימשך מבלי שהוא יתחמם יותר מדי. זאת מאחר וחימום גבוה של מכשירים אלקטרוניים הוא כזה שיכול לגרום לקלקולים ואף לנזק גדול של חלקים מהחומרה. 

היתרון של מותגים מובילים במאווררים
אין ספק שמאווררים לאלקטרוניקה הם פריטים קטנים אך חשובים מאוד. אחרי הכול, אף אחד לא רוצה לראות כיצד המחשב שלו מפסיק לעבוד בדיוק ברגע חשוב מאוד ואף אחד לא רוצה לרוץ אל טכנאי מסוים רק בגלל בעיה במאוורר. לכן חשוב לרכוש מאווררים איכותיים שמציגים עבודה רציפה ומענה כולל לכל סיכויי ההתחממות של מכשירים אלקטרוניים. מאווררים של חברות בעלות שם חזק הם כאלו שיכולים למשל לבצע את פעולת האוורור לשביעות רצונו של כל אדם. 

הנקודה החשובות שיש להכיר
כדי לא לדבר רק בצורה כללית על איכותם של מאווררים כאלו וכדי לא להסתמך רק על שם המותג של כל חברה המייצרת מאווררים לאלקטרוניקה, יש להכיר גם מושגים שונים שיכולים לכוון את הצרכן לקניית מאוורר איכותי לכל מכשיר אלקטרוני. נתונים לגבי צריכת הזרם של המאוורר הם חשובים, וגם נתונים לגבי הרעש שהוא עושה (בדציבלים – DB), וזרימת האוויר שהוא יכול ליצור (CFM) הם כאלו שידגישו האם מדובר במוצר פשוט ולא מספק או במאוורר שבאמת ניתן להסתמך עליו.

קטלוג מוצרים