רבי מודדים מקצועיים BEHA AMPROBE
רבי מודדים ומכשירי מדידה פלוק FLUKE
מצברים נטענים YUASA
הפניה לפייסבוק
מברגים מקצועיים לאלקטרוניקה וורה WERA
זכוכיות מגדלת שולחניות עם תאורה LIGHTCRAFT

»

פיוזים/בתי פיוזים/תושבות לפיוזים

לקנות פיוזים ותושבות מכל הסוגים SMD, FAST/SLOW BLOW ועוד - טלמיר אלקטרוניקה

יצרנים משווקים: פיוזים/בתי פיוזים/תושבות לפיוזים

להזמין פיוזים/בתי פיוזים/תושבות לפיוזים

טלמיר אלקטרוניקה בע"מ מייבאת ומשווקת רכיבי אלקטרוניקה ומוצרים דומים אחרים משנת 1979. אנו מציעים את מגוון הפיוזים/בתי פיוזים/תושבות לפיוזים הגדול בארץ ממיטב היצרנים בעולם.
 
במידה ולא מצאת את הפיוזים/בתי פיוזים/תושבות לפיוזים שאתה זקוק להם, אנא צור קשר וצוות טלמיר אלקטרוניקה ישמח לעזור.
השאירו פרטים באתר או צרו אתנו קשר בטלפון 04-8520233 לכל שאלה ונשמח לעזור. לרשותכם ניתן לבצע באתר הזמנה של מגוון פיוזים/בתי פיוזים/תושבות לפיוזים, כמו גם מוצרים נוספים.
 
לקבלת הצעת מחיר ל-רכיבי אלקטרוניקה אנא צרו קשר או ליחצו על הקישור הרלוונטי בדף המוצר. המחירים בטלמיר אלקטרוניקה תחרותיים ומותאמים לכל לקוח בהתאם לכמויות שהוא מזמין.

 


פיוזים ותושבות מכל הסוגים SMD, FAST/SLOW BLOW ועוד - טלמיר אלקטרוניקה: פיוזים FAST BLOW - SMD, פיוזים SLOW BLOW - SMD, נאנו פיוזים - FAST BLOW

פיוזים מיועדים להגן על רכיבי אלקטרוניקה החשופים לנזקים הנובעים משינויים בעוצמות הזרם החשמלי העובר בהם. הפיוזים משולבים הן במכשירים בודדים, הן במערכות ורשתות חשמל מורכבות והן במוצרים הנמצאים בשימוש בתעשייה. אפשר לבחור פיוזים ותושבות לפיוזים בעוצמות זרם משתנות ולתפעל מערכות חשמל מורכבות גם בלי להתפשר על הבטיחות והביצועים. הדרך לעשות זאת היא להשוות בין דגמי הפיוזים הקיימים ובעיקר לוודא התאמה בין סוג הפיוז לבין התושבת.

ממה בנויה המעטפת של הפיוז?
כדי לבחור אותו בצורה נכונה, מומלץ לדעת ממה בנוי הפיוז והמעטפת שלו. כל פיוז מורכב תמיד מחומר מבודד שעוטף תיל מוליך, אך בפיוזים לזרמים חלשים משתמשים בחומרים פלסטיים או בזכוכית כדי לייצר את המעטפת, לעומת פיוזים לזרמים חזקים שבהם משתמשים במעטפת מחומרים קראמיים בלבד. 

הבדלים בין סוגים וסימונים שונים של פיוזים


לפיוזים שונים אופיין זרם מול זמן שונה, שמתאר למעשה את זמן ההתכה של התיל כפונקציה של עוצמת הזרם - ומשך הזמן במסגרתו הזרם עובר. ברמה הטכנית, בחירה נכונה של פיוזים ותושבות מחייבת השוואה בין הסימונים השונים. לדוגמה, פיוזים המגנים על מעגלים שנועדו להזנת מנועים המסומנים באות T לעומת פיוז המשמש להגנת מעגלים ללא מנועים בסימון F, פיוז להגנה פנימית על מכשירים בסימון FF או פיוז פנימי, המסומן כ-FB ואשר נועד להגנה על רכיבים פנימיים וסימונים נוספים הקיימים בתחום.

למה מומלץ לקנות פיוזים ותושבות לפיוזים באותו מקום?


הפיוז כידוע מפסיק את הזרם החשמלי על ידי ניתוק המעגל ולרוב הוא מיועד לשימוש חד פעמי בלבד. המשמעות היא שגם ההגנה של הפיוז היא חד פעמית ולכן צריך להחליף אותו יחסית בתדירות גבוהה. עם זאת, דרכנו כבר לא צריך לדאוג מהוצאות גבוהות כי אצלנו אפשר למצוא מוצרי חשמל מעולים במחירים מפתיעים. נוסף על כך, ברכישת פיוזים ותושבות לפיוזים דרך אתר האינטרנט שלנו ניתן לחסוך בהוצאות ולנצל את הידע של צוות החנות לטובת תמיכה. 
קטלוג מוצרים