דרך העצמאות 63, חיפה (ליד תחנת הרכבת מרכז השמונה)
טלפון: 04-8520233
dalpak@talmir.co.il 054-6077766
רבי מודדים מקצועיים BEHA AMPROBE
רבי מודדים ומכשירי מדידה פלוק FLUKE
מצברים נטענים YUASA
הפניה לפייסבוק
מברגים מקצועיים לאלקטרוניקה וורה WERA
זכוכיות מגדלת שולחניות עם תאורה LIGHTCRAFT

שופינים וגלפים

טלמיר אלקטרוניקה בע"מ מייבאת ומשווקת כלי עבודה ידניים ומוצרים דומים אחרים משנת 1979. אנו מציעים את מגוון השופינים וגלפים הגדול בארץ ממיטב היצרנים בעולם.
 
במידה ולא מצאת את השופינים וגלפים שאתה זקוק להם, אנא צור קשר וצוות טלמיר אלקטרוניקה ישמח לעזור.
השאירו פרטים באתר או צרו אתנו קשר בטלפון 04-8520233 לכל שאלה ונשמח לעזור. לרשותכם ניתן לבצע באתר הזמנה של מגוון שופינים וגלפים, כמו גם מוצרים נוספים.
 
לקבלת הצעת מחיר ל-כלי עבודה ידניים אנא צרו קשר או ליחצו על הקישור הרלוונטי בדף המוצר. המחירים בטלמיר אלקטרוניקה תחרותיים ומותאמים לכל לקוח בהתאם לכמויות שהוא מזמין.

 


שופינים וגלפים

אם אתם זקוקים לכלי עבודה ידניים מכל סוג, כדאי לוודא שאתם עושים את הרכישה הנבונה ביותר. את כלי העבודה כדאי לבחור על פי קריטריונים שונים, וביניהם האיכות של כלי העבודה אל מול הצרכים שלכם. אם, למשל, אתם חובבנים וזקוקים לשופינים ולגלפים לשימוש ביתי בלבד- הרי שמספיק לרכוש מוצר זול יחסית. אם, לעומת זאת, אתם אנשי מקצוע שעושים בכלי העבודה שימוש אינטנסיבי, מומלץ להשקיע ולא להתפשר על פחות מהטוב ביותר. 

ניתן למצוא שופינים וגלפים מכמה סוגים עיקריים. תוכלו לבחור בין שופינים רגילים לבין שופינים עם ראש מכופף, המתאימים לשיוף אזורים בעלי נגישות מוגבלת. מומלץ לשלב בין שני הסוגים כדי להגיע ליכולת שיוף מקסימלית. אם אתם מעוניינים להגיע למקסימום תועלת במחיר נמוך יחסית, תוכלו לרכוש סט של גלפים דו כיווניים, המכילים סוגים שונים של ראשי גילוף אשר יכולים להתאים לעבודות מסוגים שונים. 

בנוסף לשופינים עצמם, כדאי לרכוש גם ידית אחיזה איכותית שתקל על העבודה עמם- אחת האופציות היא ידית אחיזה אוניברסלית שתתאים לשופינים מסוגים שונים. 
קטלוג מוצרים