רבי מודדים ומכשירי מדידה פלוק FLUKE
רבי מודדים מקצועיים BEHA AMPROBE
מצברים נטענים YUASA
מברגים מקצועיים לאלקטרוניקה וורה WERA
זכוכיות מגדלת שולחניות עם תאורה LIGHTCRAFT
תיקים למחשבים ניידים סוויס גיר WENGER SWISS GEAR
אבבה ציוד וביגוד אנטיסטטי אנטי סטטי ABEBA - טלמיר אלקטרוניקה


ABEBA / אבבהמוצרי ABEBA אבבה המובילים בטלמיר אלקטרוניקה בישראלאבבה ציוד וביגוד אנטיסטטי אנטי סטטי ABEBA - טלמיר אלקטרוניקה

 Abeba היא חברה אירופאית לייצור נעלים, ויש לה לקוחות ביותר משלושים מדינות בכל רחבי העולם, בזכות העובדה שניתן להזמין את מוצריה באינטרנט. חברה זו היא כנראה אחת מיצרניות הנעליים המודרניות והגדולות ביותר באירופה, וגם אחת מיצרניות הנעליים שמתפתחות בקצב המהיר ביותר. בחברה מאמינים שאסור בשום פנים ואופן להתפשר על איכות.

החברה נוסדה ב-1 ביוני 2007, ומאז המותג  Abebaרק הלך והתפתח. החברה לא רק שמה דגש על שיטות ייצור הנעליים שהיא מייצרת, אלא גם משתמשת בחומרי גלם מהאיכותיים ביותר שיש, כך שמוצריה משקפים את הטעם הטוב של עובדי Abeba.

המוצרים שמייצרת Abeba
חברת נעלי Abeba היא אחת מחברות ההנעלה הגדולות ביותר. היא מייצרת כמה מהמוצרים החדשניים ביותר שקיימים כיום בשוק. החברה זוכה לשבחים מכל הכיוונים על עבודתה היעילה ועל היחס הטוב לעובדים. החברה הזו מייצרת את המוצרים הבאים: 
  • נעלי עבודה
  • נעלי בטיחות
  • נעלי ESD (לניהול פריקה אלקטרוסטטית)

מגוון מוצרי ההנעלה שהחברה מייצרת הוא סיבה נוספת למעמדה המוביל של החברה בשוק. החברה לא נותנת לשום דבר לסכן את העבודה הקשה שהושקעה בהקמת החברה מאפס, והיא בהחלט מצליחה בכך. הרמה הגבוהה הזו באה לידי ביטוי באיכות המדהימה של המוצרים שהחברה מייצרת וברעיונות החדשניים לייצור הנעלה שהיא ממשיכה להעלות.

השימוש במוצרים שמייצרת Abeba:

כל המוצרים ש- Abeba מייצרת פותחו לאחר מחשבה רבה, מנעלי עבודה ועד לנעליים רפואיות ונעלי ESD לניהול פריקה אלקטרוסטטית. לכל דבר שעושים ב- Abebaיש סיבה. נעלי ESD הוכיחו את עצמן כמוצר נפלא במיוחד, והן באמת עושות את העבודה. המשמעות של ראשי התיבות ESD היא "ניהול פריקה אלקטרוסטטית". נעלי ESD לא רק נוחות, אלא גם מאפשרות פריקה קלה של החשמל האלקטרוסטטי שנוצר בגופנו באופן עצמאי וחודר לתוכו.
פריקת החשמל האלקטרוסטטי מפחיתה את רמת הכעס והופכת את האדם ליותר נינוח ורגוע, וזה בהחלט עוזר כשרוצים לשמור על הבריאות. החברה מייצרת נעלי עבודה ונעלי בטיחות עם ייעודים מובהקים.


קטלוג מוצרים