רבי מודדים ומכשירי מדידה פלוק FLUKE
רבי מודדים מקצועיים BEHA AMPROBE
מצברים נטענים YUASA
מברגים מקצועיים לאלקטרוניקה וורה WERA
זכוכיות מגדלת שולחניות עם תאורה LIGHTCRAFT
תיקים למחשבים ניידים סוויס גיר WENGER SWISS GEAR
 CK MAGMA - תיקים לכלי עבודה


CK MAGMAמוצרי CK MAGMA המובילים בטלמיר אלקטרוניקה בישראלCK MAGMA - תיקים לכלי עבודה


C.K Magma - הבחירה של המקצוענים האמיתיים

תחזוקה של כלים ואביזרים יכולה להיות משימה מורכבת ביותר, במיוחד עבור עובדים מקצועיים שעובדים עם המוצרים הקטנים והשבריריים האלה מדי יום. לכן, כל עובד או בעל מלאכה זקוק לערכה סטנדרטית עם כל הכלים הנדרשים, כי זה מקל על העבודה ומאפשר לבצע תחזוקה של הכלים בצורה מסודרת ובמקום אחד. 
אם אתם עובדים בעסק שבו משתמשים בכלים כמו מברגים, ברגים, פליירים, מקדחות, פטישים וכד', וזקוקים לכלי אחסון נוח לסידור והגנה על כל הכלים, הרי שהמותג C.K מציע לכם מגוון כלים ותיקי טכנאים שפותחו במיוחד לצורך סידור כלים באופן שמקל על העבודה. הקטלוג של C.K Magma כולל מגוון רחב של תיקים בגדלים שונים, שבו תוכלו למצוא כל מה שנדרש כדי להבטיח תנאי אחסון מיטביים לכלים, לפי ההעדפות והצרכים שלכם.

C.K הוא מותג מוביל לייצור כלים לבעלי מלאכה זה יותר מ-100 שנים. עכשיו הוא השיק פתרונות לסידור כלים ולטיפול בהם, מה שמאפשר להשתמש בהם בקלות ובצורה בטוחה. 
מגוון המוצרים: המותג מציע מגוון רחב של מוצרים. ניתן לציין במיוחד את המוצרים הבאים שאולי תרצו לקנות:

ארגזי כלים:


מיוצרים מפוליאסטר עמיד, מה שמעניק לכלים שלכם פתרון אחסון עם רמת עמידות ובטיחות יוצאת מן הכלל. המותג מציע ארגזי כלים בצורות ובגדלים שונים שיעזרו לכם לשאת את הכלים שלכם בנוחות.

תיקים לכלים:


C.K מציע גם תיקים המותאמים לכלים שפותחו במטרה להבטיח קלות ונוחות בשימוש, לנשיאת כלים גדולים יותר כמו מקדחות או מכשירים כבדים אחרים. התיקים מכילים סוגרים ידניים עמידים, ובזכותם עבודתכם תהיה קלה ונוחה יותר.

טכנאי כבודה:


המותג פיתח תיקים מיוחדים לטכנאי כבודה מפוליאסטר עמיד ואיכותי, כדי לעזור לטכנאים לשאת את הכלים שלהם בנוחות ובבטיחות, גם במקום עבודתם וגם בנסיעות. התיקים האלה מציעים נוחות מקסימלית, לה ראויים לקוחות חשובים.

הבטחת איכות:


חברת C.K לא רק מציעה מגוון אולטימטיבי של תיקים ופתרונות אחסון, אלא גם מקפידה על איכות מוצריה ומציעה מוצרים עמידים שיענו על כל הצרכים שלכם. אלה פתרונות מושלמים לעבודה מסודרת עם כלים שיעזרו לכם לעשות כל משימה בקלות.


קטלוג מוצרים