רבי מודדים ומכשירי מדידה פלוק FLUKE
רבי מודדים מקצועיים BEHA AMPROBE
מצברים נטענים YUASA
מברגים מקצועיים לאלקטרוניקה וורה WERA
זכוכיות מגדלת שולחניות עם תאורה LIGHTCRAFT
תיקים למחשבים ניידים סוויס גיר WENGER SWISS GEAR
 HAKKO - ציוד הלחמה מקצועי למעבדות אלקטרוניקה


HAKKOמוצרי HAKKO המובילים בטלמיר אלקטרוניקה בישראלHAKKO - ציוד הלחמה מקצועי למעבדות אלקטרוניקה


זה יותר מ-60 שנה חברת Hakko מספקת כלים להלחמה ולהסרת לַחַם, תחנות אוויר חם, מערכות לסינון עשן ואדים באיכות מצוינת, שיעורי הדרכה טכנית, ומבחר 
רחב של אביזרים וציוד נלווה לתעשיית אלקטרוניקה, לתעשיית ייצור ולחובבנים.

חברת HAKKO תעשיות מתכת נוסדה בשנת 1952. כעבור מספר שנים החברה החלה לייצר תחנות הלחמה חשמליות, ובשנת 1958 היא התחילה לייצא את תוצרתה. בתקופה הזאת מוצרי NAKKO זכו לביקוש גבוה במדינות שונות. עם זאת, החברה הייתה מודעת לכך שהיא זקוקה לטכנולוגיות חדשות כדי להמשיך להוביל בתחומה.
HAKKO תעשיות מתכת השקיעה הרבה במחקר ובפיתוח, כדי שהיא תוכל לחדש ולהשיק חידושים. בשנת 1976, במסגרת פעילות המחקר והפיתוח, מהנדסי החברה פיתחו את גוף החימום הקרמי HAKKO. החידוש המהפכני הזה היווה השפעה עצומה על כל תעשיית ציוד ההלחמה.

גוף החימום הקרמי HAKKO

מלחמים בעוצמה בינונית וגבוהה בדרך כלל מכילים גוף חימום המבוסס על נגד תיל מסגסוגת של ניקל וכרום. המלחמים האלה נמכרים במחירים נגישים והם מאוד אמינים וידועים בזכות עמידותם. עם זאת, יש בהם כמה חסרונות משמעותיים שמהם קשה להיפטר, לדוגמה:
  • אין בהם בקרת טמפרטורה;
  • זמן התגובה הוא גבוה;
  • החימום והקירור דורשים יותר מדי זמן;
  • לא ניתן להגיע לטמפרטורה הנדרשת תוך זמן קצר.
לגוף החימום HAKKO יש מבנה שונה בתכלית: משתמשים בטכנולוגית התזה בלעדית כדי לצפות את הקרמיקה בשכבה דקה של חומר מוליך מתכתי, ולאחר מכן מגלגלים את הקרמיקה לצורה של צינור ומקשיחים את גוף החימום בטמפרטורה גבוהה. התוצאה היא גוף חימום קטן ורב-עוצמה, שמסוגל להתחמם או להתקרר תוך זמן קצר. גוף החימום הקרמי HAKKO יכול לעמוד בטמפרטורות של עד 700 מעלות צלזיוס (גם אם הלחמה דורשת טמפרטורות הרבה יותר נמוכות).

תחנות הלחמה ומלחמים


השקת תחנת ההלחמה HAKKO עם ייצוב טמפרטורה הייתה ציון דרך חשוב נוסף עבור מגזר התעשייה. האירוע הזה קרה בשנת 1979, והוא סימל את תחילתו של עידן חדש בייצור ציוד הלחמה.
קטלוג מוצרים