רבי מודדים ומכשירי מדידה פלוק FLUKE
רבי מודדים מקצועיים BEHA AMPROBE
מצברים נטענים YUASA
מברגים מקצועיים לאלקטרוניקה וורה WERA
זכוכיות מגדלת שולחניות עם תאורה LIGHTCRAFT
תיקים למחשבים ניידים סוויס גיר WENGER SWISS GEAR
 IMO - ממסרים לאלקטרוניקה ומפסקי רגל דריכה


IMOמוצרי IMO המובילים בטלמיר אלקטרוניקה בישראלIMO - ממסרים לאלקטרוניקה ומפסקי רגל דריכה

אם אתם מחפשים ממסרים לאלקטרוניקה בחברת IMO תוכלו למצוא את כל מה שאתם מחפשים. חברת IMO היא החברה המובילה בשוק הישראלי והיא מייצרת ממסרים ברמת גימור גבוהה. החברה גם מייבאת ומשוקת רכיבים שונים בעולם האלקטרוניקה, כבלים ומחברים, ציוד בדיקה, כלי עבודה לתעשיית האלקטרוניקה והחשמל וסוללות שונות. חברת IMO שמה לעצמה למטרה להיות מובילה בתחומה ועל כן היא מקפידה על עבודה בתקנים המחמירים ביותר כמו גם על ייצור איכותי ויבוא של פריטים שעברו בדיקה קפדנית על ידה. בחברת IMO תמצאו קטלוג און ליין ענק ומפורט וחשוב מכך ידידותי, כך שתוכלו לבחור בקלות את הפריטים שאתם צריכים ולרכוש אותם באתר או ליצור קשר ולקבל עליהם את כל המידע שאתם צריכים.

אילו מוצרים מייצרת ומייבאת החברה?


חברת IMO מייצרת ומייבאת מגוון רחב של רכיבי אלקטרוניקה. בין השאר ניתן למצוא בקטלוג: רכיבי חשמל ובקרה, קונקטורים מחברים ומתאמים, סיבים ומגשרים אופטיים, ציוד אנטי סטטי, כלי עבודה ידניים, ארגזי כלים ופתרונות אחסון, ציוד בדיקה ומכשירי מדידה, מעגלים משולבים, סוללות מצברים ומטענים, ספקי כוח, שנאים וממירי מתח, כלי עבודה חשמליים, זכוכיות מגדלת ומיקרוסקופים, פנסים ומוצרי תאורה, פתרונות אבטחה ומה לא... כל מה שאתם צריכים הוא להיכנס לקטלוג החברה ולמצוא את הפריט הדרוש, ולקבל מוצר איכותי ברמה הגבוהה ביותר.


תמיכה טכנית כל הזמן!


חברת IMO מתהדרת בשירות שאין שני לו בישראל. החברה מספקת תמיכה טכנית הן לפני הרכישה והן לאחריה, כך שאתם יודעים כבר לפני שאתם בידיים טובות ומקצועיות ותקבלו מענה על כל שאלה שיש לכם. רכשתם כבר את המוצר ויש לכם שאלה כלשהיא? יש תמיכה טכנית מלאה גם לאחר הרכישה! בחברת IMO אנו מספקים שירות מצוין ללקוחות שלנו גם זמן רב לאחר שרכשו את המוצר ומסייעים להם בתפעול שלו.

לרכוש בביטחון!
חברת IMO היא לא לחינם החברה המובילה בישראל לרכיבי אלקטרוניקה. אלפי הלקוחות שרכשו מהחברה במהלך השנים עוד מאז הקמתה בשנת 1979 חוזרים אליה שוב ושוב, בגלל השירות המצוין, רמת האמינות הגבוהה, המקצועיות שאין שנית לה וכמובן המחירים הנוחים.
צרו עמנו קשר עוד היום או רכשו באתר שלנו את הרכיב אותו אתם צריכים!

קטלוג מוצרים