רבי מודדים ומכשירי מדידה פלוק FLUKE
רבי מודדים מקצועיים BEHA AMPROBE
מצברים נטענים YUASA
מברגים מקצועיים לאלקטרוניקה וורה WERA
זכוכיות מגדלת שולחניות עם תאורה LIGHTCRAFT
תיקים למחשבים ניידים סוויס גיר WENGER SWISS GEAR
 KLEIN TOOLS - כלי עבודה מקצועיים תוצרת ארצות הברית


KLEIN TOOLSמוצרי KLEIN TOOLS המובילים בטלמיר אלקטרוניקה בישראלKLEIN TOOLS - כלי עבודה מקצועיים תוצרת ארצות הברית


חברת KLEIN TOOLS נוסדה ב-1857 על ידי מתיאס קליין, שהאמין ביכול לעשות את הכלים הטובים ביותר שקיימים, וכי המסירות מועברת לצאצאיו הישירים שעדיין הם הבעלים והניהול של העסק כיום. החברה מייצרת כלים למעלה מ-160 שנה, זה ניסיון שאין להרבה חברות בעולם.

מאז הקמת החברה הרבה השתנה בעולם וגם ב KLEIN TOOLS, שיש להם כיום מפעלי ייצור ומחלקות פיתוח בצפון אמריקה ובאירופה. במהלך תקופה זו מגוון המוצרים התרחב במידה ניכרת. כעת מגוון המוצרים מגיע ל -5,000 כלים שונים שונים, החל מקטרים ,פליירים וצבתות, מכשירי בדיקה, ציוד בדיקה ומכשירי מדידה, ועוד מגוון מצוין של פתרונות אחסון המכסים כל דבר מחגורת כלים וכלה בארון כלים מלא נייד.

כלי עבודה איכותיים של KLEIN TOOLS
דבר אחד המשותף לכל המוצרים של החברה הוא שהלקוח הוא בבסיס של כל מה שהם עושים - בחברה לוקחים את הצרכים והדרישות של המשתמש הסופי לכל החלטה שמקבלים. זה מבטיח בכל פעם שאתה מסתכל על מוצרי קליין טולס אתה יודע שהוא תוכנן ויוצר כדי להבטיח הנאה משימוש במכשיר שרכשת.

באתרינו מגוון כלים תוצרת קליין טולס לשימוש ביישומים שונים, כמו גם ציוד בדיקה ומדידה. תוכלו למצוא מברגים, צבתות, כלי לחיצה, מבודדים, מולטימטר דיגיטלי ועוד מ- KLEIN TOOLS תוצרת ארצות הברית במלאי הזמינים למשלוח מהיום למחר.
קטלוג מוצרים