רבי מודדים ומכשירי מדידה פלוק FLUKE
רבי מודדים מקצועיים BEHA AMPROBE
מצברים נטענים YUASA
מברגים מקצועיים לאלקטרוניקה וורה WERA
זכוכיות מגדלת שולחניות עם תאורה LIGHTCRAFT
תיקים למחשבים ניידים סוויס גיר WENGER SWISS GEAR
 LABGEAR - מחברים קונקטורים מתאמים ומפצלים לכבלים


LABGEAR

קונקטורים, מחברים ומתאמים
מחברים ומתאמים קואקסיאליים  (9)


מוצרי LABGEAR המובילים בטלמיר אלקטרוניקה בישראלLABGEAR - מחברים קונקטורים מתאמים ומפצלים לכבלים

Labgear מחברים קואקסיאליים


יש לכם בבית מצלמות אבטחה? נוספו לכם עוד חדרים בהם יש טלוויזיה? בשביל לגרום להפעלת ההתקנים הללו תצטרכו עוד כניסות אנטנה שלא תמיד זמינות בברירת מחדל. האם תמיד מפצל אנטנה יסייע לנו או שיש הגבלות למספר הכניסות?

נתחיל להשיב על השאלה האחרונה שכן היא, כך אנו סבורים, הכי חשובה במאמר. יש הגבלה על מספר הכניסות בממיר שלכם ללא קשר להתקנים איתם הוא עובד: טלוויזיות, מצלמות וכדומה. הכניסות הללו נקראות בחשמל "אזורים", ולכל ממיר יש הגבלה על מספר האזורים אליהם ניתן להתחבר. ברם, לא בכל ממיר יש פיזית מספר כניסות לביצוע חיבור שכזה. למשל, ייתכן כי בספציפיקציות של מקלט מצלמות אבטחה כתוב "מיועד לחיבור 8 מצלמות" כשבפועל יש רק 4 כניסות. קניתם מחברת Labgear מחברים קואקסיאליים של 4 כניסות וחיברתם אחד מהם? המצלמות הנוספות יעבדו. קניתם מחבר של 5? המצלמה החמישית במחבר (שהיא התשיעית במקלט כולו) לא תעבוד.

Labgear מחברים קואקסיאליים מעולם אחר

את המחברים הקואקסיאליים של Labgear ניתן לחבר הן למכשירים דיגיטליים והן למכשירים אנלוגיים. בנוסף, ניתן לרכוש מאריכים לכבלי הווידאו מכל הסוגים: RG174, כבל BNC (אר ג'י 59), ועוד. כל המוצרים מיוצרים ברמה גבוהה ומצופים על ידי מיטב המתכות. כמו כן, ניתן לרכוש גם מחברים זוויתיים לחיבור אנכי של המכשיר.


קטלוג מוצרים