חדש בטלמיר? לחץ כאן                                     כתובת:דרך העצמאות 63,חיפה
רבי מודדים ומכשירי מדידה פלוק FLUKE
רבי מודדים מקצועיים BEHA AMPROBE
הפניה לפייסבוק
מצברים נטענים YUASA
מברגים מקצועיים לאלקטרוניקה וורה WERA
זכוכיות מגדלת שולחניות עם תאורה LIGHTCRAFT


MURATA

רכיבי אלקטרוניקה
פריטים לאלקטרוניקה  (69)


מוצרי MURATA המובילים בטלמיר אלקטרוניקה בישראלMURATA - רכיבים SMD לאלקטרוניקה

בכל הקשור לתכנון, ייצור ואספקה ​​של חומרים אלקטרוניים מתקדמים, רכיבים מובילים ומודולים רב-תכליתיים בצפיפות גבוהה, מוראטה היא חלוצה עולמית. ניתן להשתמש בטכנולוגיות Murata ביישומים רבים, החל מיישומי אלקטרוניקה בבית וברכב ועד לאחסון אנרגיה ומערכות בריאות.
נשיא החברה, אקירה מוראטה הקים את ייצור Murata באוקטובר 1944 כחברה אישית. בדצמבר 1950 קם התאגיד מחדש כ"מוראטה ייצור בע"מ" עם הון של מיליון ין. ל Murata המייצרת רכיבים אלקטרוניים פסיביים קרמיים, בעיקר מעבים, יש נתח שוק מרשים ברחבי העולם במסנני קרמיקה, רכיבי תדירות גבוהה וחיישנים.
המוצרים שלהם כוללים:
Murata מוכרת מגוון רחב של סחורות אלקטרוניות, החל ממודולים תקשורת וסלולר ועד לספקי כוח. החברה ידועה גם בפיתוחם של רכיבים גושים ומסנני RF המבוססים על טכנולוגיות ייצור שונות כגון סרט דק, סרט עבה ו-LTCC (קרמיקה משולבת בטמפרטורה נמוכה).
 המכונה מכילה מעבים קרמיים מסיביים, התקני קרמיקה רב-שכבתיים, שבבים, מסנני SAW, מסנני קריסטל, מסנני LC, מהודים קרמיים וכן הלאה. Murata מבצעת מחקר של טכנולוגיות מתפתחות עבור רכיבי RF, ובכך תורמת לרכישה של מגוון משמעותי של פטנטים. Murata מחזיקה ביותר מ-300 פטנטים ובקשות לפטנטים על טכנולוגיות הקשורות למעבים קרמיים.
ביישומים אלקטרוניים, מוצרי Murata מתאימים לשווקים עולמיים גדולים, כולל טלקומוניקציה, עיבוד מידע, בקרת מפעלים, בתי חולים, מערכות אחסון אנרגיה ועוד.קטלוג מוצרים