רבי מודדים מקצועיים BEHA AMPROBE
רבי מודדים ומכשירי מדידה פלוק FLUKE
מצברים נטענים YUASA
הפניה לפייסבוק
מברגים מקצועיים לאלקטרוניקה וורה WERA
זכוכיות מגדלת שולחניות עם תאורה LIGHTCRAFT


OK INDUSTRIESמוצרי OK INDUSTRIES המובילים בטלמיר אלקטרוניקה בישראלOK INDUSTRIES - עפרונות WIRE-WRAP

בשנת 1946 OK INDUSTRIES התמחתה בייצור ציוד לליפוף כבלים, כלי שולחנית וכלי IC הכנסה והוצאה. בשנת 1946 רכשה Jonard Intustries Corp את ניהול ההמוצרים של החברה. המותג OK INDUSTRIES נותר הקו הגדול ביותר והידוע ביותר של ליפוף כבלים ברחבי העולם עם הכרה דומה בשל כלי Benchtop ו- IC.
המוצרים

OK INDUSTRIES מחזיקה מעל 480,000 מוצרים במלאי ומציעה שירות משלוחים ללקוחות. OK INDUSTRIES היא ספקית מובילה של כלים ידניים לטלקומוניקציה ותקשורת נתונים, המשמשים להתקנה ולתחזוקת כבלי נחושת וסיבים אופטיים על ידי טכנאים ומתקינים. מוצרי החברה כוללים כלי חיבור לכבלים קול/נתונים מנחושת, כגון כלי ליפוף כבלים ומוצרי חיבור רשת סיבים, כולל כלי הפשטת כבל אופטי.

חלק ממוצרי האיכות שלנו כוללים:

ערכת ליפוף כבל ידנית  WWK100M
כלי ידני לליפוף מבודד של OK INDUSTRIES משלב את החיים החזקים של כל מבנה המתכת עם בטיחותו של בית מבודד בערכת ליפוף הכבלים ידנית  WWK100M. תוחלת החיים הכוללת מוגברת על ידי קשיחות והתנגדות מעולה להשפעה, עם ציפוי לא מוליך המספק כוח דיאלקטרי של 1000 וולט.

ערכת ליפוף כבל  WWK180E 
ערכת כלי הליפוף שלנו לכבלי חשמל WWK180E מציעה מבחר נרחב של כלי ליפוף כבלים. כל הכלים והאביזרים מתאימים לאקדח הליפוף החשמלי של 115-V PTX-1BF. כלי זה של OK INDUSTRIES מספק גיבוי למניעת ליפוף יתר.

ערכת כלי ליפוף לכבל  WWK125B  עם PTX-1BF  אקדח סוללות לליפוף כבל 
ערכת כלי הליפוף לכבלים WWK215B כוללת כלי PTX  לליפוף / הפשטת כבלים המופעל על ידי סוללות, מטען
 PTX-BC1 ושתי סוללות עבור  PTX-B 3.6V NiMH. כלי הליפוף הוא בעל עיצוב ייחודי עם מבנה קליל, מנוע הפיך, טריגר קצר עם אצבע כפולה ומחוון LED במתח נמוך.

KT-26G חבילה ירוקה ליפוף ושרוול 26AWG,  3 אינץ'
ל- OKתעשיות ישנה חבילת KT-26G ביט ליפוף ושרוול עבור 26-AWG.  ערכת ליפוף לכבל 3 אינץ' מכילה ערכת ליפוף רגילה עם שרוול ליפוף כבל מבודד שיכול למנוע קצר pin-to-pin.

קטלוג מוצרים