רבי מודדים ומכשירי מדידה פלוק FLUKE
רבי מודדים מקצועיים BEHA AMPROBE
מצברים נטענים YUASA
מברגים מקצועיים לאלקטרוניקה וורה WERA
זכוכיות מגדלת שולחניות עם תאורה LIGHTCRAFT
תיקים למחשבים ניידים סוויס גיר WENGER SWISS GEAR
 PHOENIX CONTACT - מחברים וקונקטורים לחשמל ואלקטרוניקה


PHOENIX CONTACT

קונקטורים, מחברים ומתאמים
מחברים ומתאמים - טרמינל בלוק  (60)


מוצרי PHOENIX CONTACT המובילים בטלמיר אלקטרוניקה בישראלPHOENIX CONTACT - מחברים וקונקטורים לחשמל ואלקטרוניקה

Phoenix Contact היא מובילה עולמית בתחום המיחשוב והנדסת חשמל. מאז הקמתה בשנת 1923 בבלומברג, גרמניה, החברה ממשיכה לייצר מוצרים ופתרונות חדשניים בתחום האוטומציה, טכנולוגיית החיבור התעשייתי, הגנה מפני נחשולים ומערכות ממשק.

החברה מציעה מגוון רחב של מוצרים ליישומים שונים;

פתרונות משובצים


Phoenix Contact פועלת יחד איתכם כדי לתכנן ולייצר מערכת משובצת בהתאם למחזור הפיתוח שלכם. המערכות מיוצרות במטרה לפתור ולהימנע מכשלים במערכת.
פתרונות משובצים המיוצרים על ידי Phoenix Contacts כוללים: זיכרון ואחסון נתונים, מודולים אלחוטיים ו-RF, מחשוב, המרת נתונים, תצוגה, קצירת אנרגיה, אתרנט ותקשורת.

מחברים


Phoenix Contacts מייצרת מגוון רחב של מחברים המיועדים לכל צורכי החשמל שלכם. בחנויות שלהם תוכלו תמיד למצוא את כל סוגי המחברים.
מחברים לדוגמה: ראשי וכבלי מחברים ריקים, אודיו ווידאו, מחברי לוח ללוח ומחברי קומותיים (Mezzanine), סיבים אופטיים, חשמליים, סולריים, טרמינל בלוק ומחברים נוספים.

חשמליים


מוצרי החשמל של Phoenix Contact מיוצרים עבור מגוון תפקודים, עיצובים וביצועים שיעזרו לכם לבחור מה שמתאים לכם. המוצרים גם מותאמים באופן מיטבי לדרישות הענפים השונים. מוצרי אספקת החשמל המיוצרים על ידי Phoenix Contact כוללים: שנאים, מטענים לסוללות, סוללות, תקעים חשמליים, כבלים חשמליים וממירים.

בדיקה ומדידות


Phoenix Contact מציעה מגוון רחב של טכנולוגיות בדיקה ומדידה שיסייעו לכם לשפר את היעילות האנרגטית של המערכות שלכם ולחסוך בעלויות האנרגיה.
חלק ממוצרי הבדיקה והמדידה הזמינים הם: מדי תצוגה, מוצרי אב טיפוס, סרטי הדבקה, ומוצרי בקרה אנטי סטטית.

חוטים וכבלים


Phoenix Contact מייצרת מגוון רחב של חוטים וכבלים המתאימים לכל הצרכים שלכם. בין הסוגים הזמינים: כבלים זוגיים ומרובי עורקים, כבלים שטוחים, אביזרי ניהול חוטים וכבלים, ומכלולי כבלים.

הגנת מעגלים


אצלנו תוכלו למצוא את כל הדרוש להגנת מעגלים. המוצרים נועדו להבטיח שמוצרי האלקטרוניקה שלכם לא ייפגמו או יתקלקלו במקרה של תקלה כלשהי. המוצרים להגנת מעגלים שלנו הם: נתיכים ובתי נתיכים, מדכאי נחשול זרם, מפסקי זרם חשמלי וצינורות פליטת גז.

אלקטרוכימיים


Phoenix Contact מציעה מגוון רחב של מוצרים אלקטרו כימיים שתאהבו להשתמש בהם. למשל: התקני שמע, חומרה, מנועים ודרייברים, מדפסות, ממסרים, אוטומציה תעשייתית ומודולי קלט/פלט.

מוצרים אחרים


Phoenix Contact מציעה גם מספר מוצרי מערכת נוספים.
רכיבים פסיביים: מסננים, אנטנות, נגדים ונגדים משתנים.
חיישנים: זרם, קירבה ולחץ.
אלקטרו אופטיקה: תצוגות, אמיטרי LED, תאורות LED, סיבים אופטיים.
מוליכים למחצה: מעגלי תקשורת ורשת משולבים, מעגלי זיכרון משולבים, מעגלים משולבים.
כלים וציוד: תיבות וקופסאות אחסון, כימיקלים, בקבוקים ומנפקי נוזלים ומוצרי אב טיפוס.
קטלוג מוצרים