רבי מודדים ומכשירי מדידה פלוק FLUKE
רבי מודדים מקצועיים BEHA AMPROBE
מצברים נטענים YUASA
מברגים מקצועיים לאלקטרוניקה וורה WERA
זכוכיות מגדלת שולחניות עם תאורה LIGHTCRAFT
תיקים למחשבים ניידים סוויס גיר WENGER SWISS GEAR
 PICO TECHNOLOGY - אוסצילוסקופים מבוססים PC


PICO TECHNOLOGY

קונקטורים, מחברים ומתאמים
מחברים ומתאמים למעבדות אלקטרוניקה  (2)
ציוד בדיקה ומכשירי מדידה
אוסצילוסקופים למעבדה  (72)


מוצרי PICO TECHNOLOGY המובילים בטלמיר אלקטרוניקה בישראלPICO TECHNOLOGY - אוסצילוסקופים מבוססים PC


Pico Technology היא החברה המובילה בשוק בייצור אוסצילוסקופים מבוססי מחשב  — החלופה המודרנית לאוסצילוסקופים השולחניים המסורתיים. 
PICOSCOPE - הינו מושג בתחום האוסילוסקופים שהומצא עלי יד החברה.

PicoScope


אוסצילוסקופים PicoScope משמשים מהנדסים, מדענים, מורים ותלמידים לצורך מדידה וניתוח של אותות חשמליים, לשם אימות והבטחת עבודה אמינה של התקנים אלקטרוניים שהם מתכננים.

מכשירי PicoScope מציעים תצוגה אינפורמטיבית וניתוח מתקדם של צורות הגל, מה שמשפר את יצרנות המהנדסים ביישומים כמו מערכות מוטמעות וממונעות, תקשורת במהירויות גבוהות, בקרת תהליכים, המרת זרם חשמלי, תעופה ומחקר מדעי.

כל מכשירי ה-PicoScope הרב-ערוציים כוללים פונקציה משולבת ו/או מחולל צורות גל שרירותי (AWG). ניתן להשתמש בפונקציה זו כדי לחקות אותות חיישן חסרים בפיתוח מוצרים, או כדי לבדוק התקנים תחת עומס בכל טווח התפעול המיועד.

יישום התוכנה זמין עבור MicroSoft Windows 8, 7, XP ו-Vista, Linux Debian, OpenSUSE, עבור מערכות מבוססות Fedora, וכן עבור OS-X (מקינטוש). ערכת פיתוח התוכנה (SDK) המסופקת מכילה דוגמאות לתכנות בשפות וסביבות פופולריות, כולל MatLab, LabView, C++ ו-C#.


מוצרי איסוף הנתונים של Pico מציעים פתרון פשוט למגוון רחב של צורכי תיעוד נתונים. יומני הנתונים PicoLog אינם דורשים אספקת חשמל, אלא פשוט מתחברים לפתחת USB או Ethernet במחשב אישי או ברשת. כל יומן מכיל תוכנת איסוף נתונים למדידה, תיעוד וניתוח פרמטרים כמו מתח, זרם, טמפרטורה, לחות, pH, רטט ופרמטרים רבים אחרים.


קטלוג מוצרים