רבי מודדים ומכשירי מדידה פלוק FLUKE
רבי מודדים מקצועיים BEHA AMPROBE
מצברים נטענים YUASA
מברגים מקצועיים לאלקטרוניקה וורה WERA
זכוכיות מגדלת שולחניות עם תאורה LIGHTCRAFT
תיקים למחשבים ניידים סוויס גיר WENGER SWISS GEAR
 PORTASOL - מלחמים מופעלים גז לתעשיית החשמל והאלקטרוניקה


PORTASOL

מלחמים ותחנות הלחמה
מלחמים ותחנות הלחמה  (20)


מוצרי PORTASOL המובילים בטלמיר אלקטרוניקה בישראלPORTASOL - מלחמים מופעלים גז לתעשיית החשמל והאלקטרוניקה


המותג Portasol נוסד בשנת 1984, והפך לראשון בעולם שפיתח מלחם גז. לאנשי המקצוע שפיתחו את המלחם היו שתי מטרות: לשמור על איכות ההלחמה ולשפר את נוחות השימוש. כך נוצר מלחם הגז הראשון מהסדרה Technic. תוך זמן קצר המכשיר נהיה פופולרי, וזה נתן דחיפה חזקה לפיתוח הענף של מלחמי גז. כעבור זמן קצר יצרו ערכה ראשונה עם מקדחים להלחמה ולחיתוך חם, ואפילו מייבש.

בעיות הקונה המודרני

לא רוצים לקנות מוצרי אלקטרוניקה יקרים, או מוצרים של יצרנים סיניים אלמוניים? עלי-אקספרס לא סתם הידרדרה, אלא הפכה למעוז של נוכלים, ולא תמיד מצליחים לקבל את מה שהזמנתם באתר?
אז מוצרי המותג Portasol לשירותכם!מלחמים מאפשרים להפוך רכיבים אלקטרוניים בודדים למעגל שלם. לשם כך צריך יותר ממיומנות. אי-אפשר להגיע לתוצאות טובות בלי ציוד עזר איכותי.

אודות מלחמי גז - מלחמים מופעלים גז


מלחמים מאפשרים להפוך רכיבים אלקטרוניים בודדים למעגל שלם. לשם כך צריך יותר ממיומנות. אי-אפשר להגיע לתוצאות טובות בלי ציוד עזר איכותי. מלחמי גז הם מכשירים אוטונומיים ורבי עוצמה המתאימים לעבודה בכל מקום. הם מופעלים על-ידי גז ממכלים רגילים.

היתרון העיקרי של מלחמי הגז מבית Portasol הוא בפשטות וברמת האמינות שלהם. אנשי מקצוע מציינים שניתן להשתמש בהם למגוון מטרות:
- חימום חלקים, כולל שרוולים המתכווצים בחום
- חיתוך והלחמה של חלקי פלסטיק.
- הסרת ציפויי צבע ולק.
- הלחמה עם שימוש בלחם הניתך בטמפרטורות גבוהות.
- תיקון מכשירים שונים, ואפילו הלחמה נקודתית של מעגלים אלקטרוניים.

המותג מציע לקונים לא רק מכשירים קלאסיים, אלא גם ערכות מלאות עם מקדחים מתחלפים. מלחמי גז בצורת אקדח ראויים לאזכור מיוחד. הרבה יותר נוח לאחוז בהם מאשר במלחמים קלאסיים.

איך לבחור מלחם?

בתהליך הבחירה חשוב במיוחד לשים לב לטווח הטמפרטורות. כדאי לבחור במלחמים עם טווח טמפרטורה רחב. זה יעניק יתרון ממשי ויאפשר למנוע חימום יתר של חלקים, להלחים מרכיבים קטנים ורגישים, למנוע נפילה של לחם והתנהגות לא תקינה של מתך (פלקס). מי שעובד הרבה עם רכיבים אלקטרוניים ודאי יעריך את הנוחות של מלחם בעל מבנה רגיל עם תאורת LED.

מלחמי Portasol המיוצרים כיום

המותג Portasol מציע מספר סוגי מלחמים, מבערי גז, מכשירים לשאיבת לחם ותחנות הלחמה. הוא מציע גם מגוון כלים מיוחדים. אבל המותג האירי מתמקד בעיקר בייצור כלים להלחמת גז. בינתיים המותג לא שוקל העברת הייצור לסין, וזה מצמצם משמעותית את הסיכוי לכך שהוא יחסוך על חומרי הגלם בייצור.קטלוג מוצרים