רבי מודדים ומכשירי מדידה פלוק FLUKE
רבי מודדים מקצועיים BEHA AMPROBE
הפניה לפייסבוק
מצברים נטענים YUASA
מברגים מקצועיים לאלקטרוניקה וורה WERA
זכוכיות מגדלת שולחניות עם תאורה LIGHTCRAFT


STAUBLI

קונקטורים, מחברים ומתאמים
מחברים ומתאמים למעבדות אלקטרוניקה  (14)


מוצרי STAUBLI המובילים בטלמיר אלקטרוניקה בישראלSTAUBLI - מחברים וקונקטורים למעבדות אלקטרוניקה


טכנולוגיה בהתקדמות מהירה

סטובלי (Stäubli) היא חברת מכטרוניקה שווייצרית, הידועה בעיקר הודות לציוד טקסטיל, המחברים והרובוטיקה שלה. Staubli כוללת ארבע יחידות עסקיות ומספקת פתרונות מכטרוניים יצירתיים: מחברים חשמליים, מחברי נוזלים, רובוטיקה וטקסטיל. החברה מעסיקה למעלה מ-5,500 עובדים ב-29 סניפים במדינות ברחבי העולם, ומפעילה רשת של סוכנים ביותר מ-50 מדינות.

Multi-Contact היא יצרנית מובילה של מערכות מגע וחיבורים חשמליים מזה 55 שנה. בינואר 2017, חברת Multi-Contact המשיכה את פעילותה ואת המוצרים שהיא מציעה תחת השם Stäubli Electrical Connectors. זה מאפשר לנו לענות טוב יותר על צורכי השוק העולמי על ידי אספקת הטכנולוגיות החדישות והאיכות הטובה ביותר של מוצרים ופתרונות מותאמים אישית.
כאחת היצרניות המובילות של התקני חיבור מהירים, Stäubli מכסה את צורכי החיבור עבור כל סוגי הנוזלים, הגז והחשמל.

מחברים

כאחת היצרניות המובילות של מוצרי מחברים, המוצרים המובילים של החברה הם מחברים מרובי קטבים, מחליפי כלים, מערכות להחלפה מהירה של תבניות, ומחברים חשמליים. המחברים האיכותיים משמשים את תחום הרפאוה והתעשיה. תקעים ובלי הארקה רפאויים של החברה עמידים לטווח ארוך - בייחוד בתנאים שצריך הרבה פעמים להוציא ולהכניס את התקע, לנתק הארקה ולחבר במקום אחר הרבה מאוד פעמים. 

רובוטיקה

Stäubli Robotics היא ספקית מובילה בעולם של חדשנות וסיוע טכנולוגי, וידועה בביצועיה ובאמינותה. הטכנולוגיות היעילות והמדויקות שלה כוללות את SCARA, רובוטים עם 6 צירים וקובוטים למערכות רובוטים ניידים ו-AGV.

טֶקסטִיל

חברת Stäubli מספקת מוצר שונה וייחודי לניהול כל צורכי מוצרי הטקסטיל. חברת Stäubli מספקת מערכות מכונות ושיטות חדשניות לייצור טקסטיל איכותי, החל מתכנון אריגה, מסגרת, ואריגת גַָ'קָארְד, ועד לאריגת טקסטיל טכני ושטיחים, וסריגת גרביים. 


קטלוג מוצרים