רבי מודדים מקצועיים BEHA AMPROBE
רבי מודדים ומכשירי מדידה פלוק FLUKE
מצברים נטענים YUASA
הפניה לפייסבוק
מברגים מקצועיים לאלקטרוניקה וורה WERA
זכוכיות מגדלת שולחניות עם תאורה LIGHTCRAFT


SWISS GEAR / סוויס גירמוצרי SWISS GEAR סוויס גיר המובילים בטלמיר אלקטרוניקה בישראלסוויס גיר SWISS GEAR - תיקים למחשבים ניידים

חברת SWISS GEAR, חברה שוויצרית המתמחה בייצור תיקים, הוקמה בשנת 1893 ונחשבת כיום לאחת החברות המובילות בתחום. החברה פונה ללקוחות עסקיים ופרטיים ומציעה מגוון רחב מאד של תיקי נסיעות, תיקים למחשבים ניידים ועוד. החברה שמה דגש רב מאד על איכות ברמה גבוהה ועל התאמה מלאה לצרכיהם השונים של לקוחותיה. וככזו, היא מוסיפה בכל שנה לקולקציה הקיימת פתרונות נוספים וחדשים יותר, המעוצבים בסגנון ייחודי.

התיקים של SWISS GEAR באים לספק מענה לאנשי עסקים שנמצאים בנסיעות רבות ובתנועה מתמדת ורוצים לשאת איתם את המחשב הנייד. הם מתאימים למטיילים המחפשים תיקים איכותיים ועמידים מאד ולכל מי שרוצה ליהנות מיתרונותיהם של תיקי החברה.

התיקים של SWISS GEAR  הם תיקים פונקציונאליים מצד אחד, אך עם דגש רב מאד על יופי וסגנון. ידיות האחיזה שלהם איכותיות וחזקות ובעזרתן ניתן לשאת את התיק בקלות רבה יותר. מבין המוצרים השונים של SWISS GEAR  המוצעים למכירה, אפשר למצוא את תיקי הצד למחשב נייד, המתאימים לגדלים שונים של מחשבים, את תיקי הטרולי לניידים הנחשבים לפופולאריים מאד וגם את תיקי הגב למחשבים ניידים הכוללים לא מעט תאים, שאותם ניתן לנצל במלואם. כל אחד מהתיקים האלה כולל הגנה כפולה באזור האחסון, השומרת על המחשב ומגנה עליו בזמן בעת נשיאת התיק. התיקים עשויים מחומרי גלם איכותיים ומבדים עמידים וחזקים מאד המגיעים בגוונים של שחור, אפור, כחול וגם תכלת. 
קטלוג מוצרים