רבי מודדים ומכשירי מדידה פלוק FLUKE
רבי מודדים מקצועיים BEHA AMPROBE
הפניה לפייסבוק
מצברים נטענים YUASA
מברגים מקצועיים לאלקטרוניקה וורה WERA
זכוכיות מגדלת שולחניות עם תאורה LIGHTCRAFT


UNI-LITE

נורות , פנסים ומוצרי תאורה
פנסים  (72)


מוצרי UNI-LITE המובילים בטלמיר אלקטרוניקה בישראלUNI-LITE - פנסי LED מקצועיים


חברת טלמיר אלקטרוניקה בע"מ נחשבת למובילה ארצית בתחום ייבוא וישווק מוצרים אלקטרוניים. החל משנת 1979 בה הוקמה החברה, היא שמה לה למטרה לעבוד עם מיטב היצרנים בעולם וכך לספק ללקוחותיה את המוצרים המתקדמים ביותר בתחום, תוך שאינה מתפשרת על סטנדרטים של איכות, אחריות, זמינות ושירות אישי ומקצועי. היות ובכל עת אנו מעוניינים לשווק פתרונות גמישים ונוחים בהתאם למגמות העכשוויות, אנו תמיד דואגים להיות עם היד על הדופק ולהתעדכן בכל החידושים הטכנולוגים שקיימים ולכן מזמינים אתכם ליהנות ממוצרי UNI-LITE.UNI-LITE – על קצה המזלג
חברת UNI-LITE הוקמה ב – 1981 כספקית תאורה ומאז ועד היום גדלה באופן משמעותי והפכה לאחת החברות המובילות בתחום ייצור הפנסים, כך שחולשת על השוק העולמי. צוות החברה תמיד נוטה לאמץ טכנולוגיה חדשנית ולכן הפנסים של החברה מאופיינים באיכות מקסימלית בכל אחד משלבי הייצור, החל מרמת הרכיבים הקטנים. 
לפנסים של חברת UNI-LITE וביניהם - UNI-LITE פנסים נטענים ישנם יתרונות רבים ביחס למתחרים. מדובר בפנסים המיוצרים על ידי הרכיבים הטובים ביותר ועל כן אלו הם פנסים איכותיים ולהם חיי מדף ארוכים במיוחד. כמו כן, הפנסים מיוצרים בהתבסס על טכנולוגיות מתקדמות ומובילות בתחום וכך נותנים פתרונות נוחים ויעילים לדרישות הצרכנים.


UNI-LITE פנסים נטענים

UNI-LITE פנסים נטענים אלו הם פנסים באיכות מעולה הם מתאימים לכל מטרה ומבוססים על טכנולוגית תאורת LED. בנוסף, הפנסים פועלים על בטריות נטענות, מה שמאפשר שימוש נוח ופשוט להפעלה. גם עיצובם של UNI-LITE פנסים נטענים נעשה מתוך מחשבה תחילה, כך שפנסים אלו מאוד נוחים לאחיזה. מלבד זאת הם אטומים למים ולאבק, כך שניתן לקחת אותם לטיולי שטח מורכבים, או אף לעבודה בתנאי שטח שונים.
ל - UNI-LITE פנסים נטענים גוף מיציקת אלומיניום, חומר אשר ידוע כבעל אריכות ימים וכן עדשה אופטית איכותית להעצמת קרן האור. בנוסף, לפנסים אלו שלושה מצבי תאורה חזק, חלש ובינוני כך שניתן להתאים את השימוש בהם לצרכים שונים וליהנות משעות עבודה רבות.

הצורך בפנס טוב מבית טוב הוא מובן מאליו, לכן אם אתם מחפשים פנסים איכותיים שישרתו אתכם לזמן רב, אתם מוזמנים לגלוש לעמוד UNI-LITE פנסים נטענים ולבחור את הפנס שמתאים לכם במיוחד!

קטלוג מוצרים