דרך העצמאות 63, חיפה (ליד תחנת הרכבת מרכז השמונה)
טלפון: 04-8520233
dalpak@talmir.co.il
רבי מודדים מקצועיים BEHA AMPROBE
רבי מודדים ומכשירי מדידה פלוק FLUKE
מצברים נטענים YUASA
הפניה לפייסבוק
מברגים מקצועיים לאלקטרוניקה וורה WERA
זכוכיות מגדלת שולחניות עם תאורה LIGHTCRAFT

מדי תצוגה לפנל - PANEL METERS

טלמיר אלקטרוניקה בע"מ מייבאת ומשווקת רכיבי חשמל ובקרה ומוצרים דומים אחרים משנת 1979. אנו מציעים את מגוון המדי תצוגה לפנל - PANEL METERS הגדול בארץ ממיטב היצרנים בעולם.
 
במידה ולא מצאת את המדי תצוגה לפנל - PANEL METERS שאתה זקוק להם, אנא צור קשר וצוות טלמיר אלקטרוניקה ישמח לעזור.
השאירו פרטים באתר או צרו אתנו קשר בטלפון 04-8520233 לכל שאלה ונשמח לעזור. לרשותכם ניתן לבצע באתר הזמנה של מגוון מדי תצוגה לפנל - PANEL METERS, כמו גם מוצרים נוספים.
 
לקבלת הצעת מחיר ל-רכיבי חשמל ובקרה אנא צרו קשר או ליחצו על הקישור הרלוונטי בדף המוצר. המחירים בטלמיר אלקטרוניקה תחרותיים ומותאמים לכל לקוח בהתאם לכמויות שהוא מזמין.

 


מדי תצוגה לפנל - PANEL METERS

מה זה מד פאנל? מתי משתמשים בו ומה חשוב לדעת על התחום? 
מד תצוגה לפנל הוא מכשיר שמציג אות קלט באופן דיגיטלי או אנלוגי. למעשה, המדים לוקחים דגימה מהמתח או הזרם ויוצרים ממנו מיצג חזותי, מדובר על צגים דיגיטליים בהם עושים שימוש בלוחות בקרה מסוגים שונים. מד התצוגה נחוץ בכל מקום בו יש צורך להראות מיצג חזותי של קלט, כך למשל נעשה בו שימוש במדי חום ללא מגע, כמד דלק וכמד מים דיגיטלי. 

מד תצוגה אנלוגי לעומת דיגיטלי 

מונה אנלוגי הוא מונה בו הממשק מאפשר הצגה של כל יחידות המידה ועם כל אותות הקלט של התהליך. המד מציג מתח, טמפרטורה, זרם, מהירות ועוד. מד דיגיטלי מציע רזולוציה גבוהה במיוחד כאשר התצוגה שלו היא נוחה וקלה מאוד לקריאה. המד הדיגיטלי נוח במיוחד כאשר מדובר על מקום חשוך או אם מעט אור. 
כיצד בוחרים בין דיגיטלי לאנלוגי? 

לכל אחד מהמדים יתרונות וחסרונות אך שני העקרונות המנחים שצריכים להוביל בבחירה ביניהם היא נוחות התצוגה. אם מדובר על שינוי קבוע של המספרים ישנה עדיפות למד אנלוגי שכן שינוי מספרים במד דיגיטלי מקשה מאוד. אם יש צורך לראות את התצוגה במבט מהיר, ממרחק ובבירור, ישנה עדיפות למד הדיגיטלי. 
סוגים שונים של מדי תצוגה לפנל
מדי תצוגה שונים זה מזה בטכנולוגיית התאורה שלהם ובסוג התצוגה. מבחינת סוג תצוגה ישנם כמה סוגים: תצוגה אלפא-נומרית או מספרית, צגי LED וצגי LCD. יש להתאים את סוג התצוגה לצורך ולשם כך מומלץ ביותר להתייעץ עם אנשי מקצוע אשר מתמחים בתחום. 

עושים לכם סדר 
חברת טלמיר אלקטרוניקה הנה חברה ותיקה אשר נמצאת בתחום השיווק והייבוא של מדי תצוגה לפנל כבר למעלה מ-40 שנה. החברה הנה מובילה בקנה מידה ארצי בתחום הרכיבים, ציוד הבדיקה, המחברים והכבלים וכלי העבודה לתעשיית החשמל והאלקטרוניקה.

טלמיר אלקטרוניקה מספקת פתרונות רכישה גמישים תוך הצגת מגוון רחב במיוחד של מוצרים - ומנגישה את השירות באמצעות אתר האינטרנט של החברה בה מוצגים אלפי מוצרים בממשק נוח במיוחד. לחברה נשי מקצוע שישמחו לתת שירות לפני ואחרי המכירה על מנת להבטיח את הקנייה המשתלמת והטובה ביותר. אין צורך להתלבט, לביצוע הזמנה וקבלת שירות יש להיכנס לדף מדי התצוגה באתר ולהזמין!קטלוג מוצרים