דרך העצמאות 63, חיפה (ליד תחנת הרכבת מרכז השמונה)
טלפון: 04-8520233
dalpak@talmir.co.il 054-6077766
רבי מודדים מקצועיים BEHA AMPROBE
רבי מודדים ומכשירי מדידה פלוק FLUKE
מצברים נטענים YUASA
הפניה לפייסבוק
מברגים מקצועיים לאלקטרוניקה וורה WERA
זכוכיות מגדלת שולחניות עם תאורה LIGHTCRAFT

כבלים SCSI

טלמיר אלקטרוניקה בע"מ מייבאת ומשווקת כבלים ואביזרים לכבלים ומוצרים דומים אחרים משנת 1979. אנו מציעים את מגוון הכבלים SCSI הגדול בארץ ממיטב היצרנים בעולם.
 
במידה ולא מצאת את הכבלים SCSI שאתה זקוק להם, אנא צור קשר וצוות טלמיר אלקטרוניקה ישמח לעזור.
השאירו פרטים באתר או צרו אתנו קשר בטלפון 04-8520233 לכל שאלה ונשמח לעזור. לרשותכם ניתן לבצע באתר הזמנה של מגוון כבלים SCSI, כמו גם מוצרים נוספים.
 
לקבלת הצעת מחיר ל-כבלים ואביזרים לכבלים אנא צרו קשר או ליחצו על הקישור הרלוונטי בדף המוצר. המחירים בטלמיר אלקטרוניקה תחרותיים ומותאמים לכל לקוח בהתאם לכמויות שהוא מזמין.

 


כבלים SCSI

SCSI, או בשמה המלא Small Computer System Interface, הינה טכנולוגיה המאפשרת להעביר מידע בין המחשב לבין הציוד הנלווה אליו (למשל, דיסק קשיח, מסך, סורק, כונן CD  ועוד). למעשה, סביר להניח שבתוך כל מחשב נייח קיימים חיבורים רבים כאלה. 

בתחילת דרכו, חיבור הSCSI עשה שימוש בכ-50 פינים. כל יצרן עשה שימוש במספר מדויק שונה של פינים, ונוצרה בעיה של חוסר תאימות עבור מכשירים שונים. רק לאחר שנים מספר הופיע SCSI2- אותן שתי השורות של 25 הפינים שאנו מכירים היום- חיבור המקובל על רבים מהיצרנים. יתרון נוסף של החיבור מהסוג החדש הוא היכולת להיות קטן ומסורבל פחות. 

עם חלוף השנים והתפתחות הטכנולוגיה, פותחו דורות נוספים של כבלים וחיבורי SCSI וכיום כבר ניתן למצוא חיבורים מסוג SCSI 5- 68 פינים צפופים וקטנים. למרות יכולותיו הגבוהות, מדובר בחיבור רגיש יותר לנזקים מאשר הדורות הקודמים, דווקא בגלל ריבוי הפינים הזעירים. חלק מן הדורות הקודמים עדיין נפוצים מאוד לשימוש, וקיימים מתאמים המאפשרים לעבור בין הסוגים העיקריים הקיימים בשוק. 
קטלוג מוצרים