דרך העצמאות 63, חיפה (ליד תחנת הרכבת מרכז השמונה)
טלפון: 04-8520233
dalpak@talmir.co.il
רבי מודדים מקצועיים BEHA AMPROBE
רבי מודדים ומכשירי מדידה פלוק FLUKE
מצברים נטענים YUASA
הפניה לפייסבוק
מברגים מקצועיים לאלקטרוניקה וורה WERA
זכוכיות מגדלת שולחניות עם תאורה LIGHTCRAFT

כבלים קואקסיאליים

טלמיר אלקטרוניקה בע"מ מייבאת ומשווקת כבלים ואביזרים לכבלים ומוצרים דומים אחרים משנת 1979. אנו מציעים את מגוון הכבלים קואקסיאליים הגדול בארץ ממיטב היצרנים בעולם.
 
במידה ולא מצאת את הכבלים קואקסיאליים שאתה זקוק להם, אנא צור קשר וצוות טלמיר אלקטרוניקה ישמח לעזור.
השאירו פרטים באתר או צרו אתנו קשר בטלפון 04-8520233 לכל שאלה ונשמח לעזור. לרשותכם ניתן לבצע באתר הזמנה של מגוון כבלים קואקסיאליים, כמו גם מוצרים נוספים.
 
לקבלת הצעת מחיר ל-כבלים ואביזרים לכבלים אנא צרו קשר או ליחצו על הקישור הרלוונטי בדף המוצר. המחירים בטלמיר אלקטרוניקה תחרותיים ומותאמים לכל לקוח בהתאם לכמויות שהוא מזמין.

 


קואקס כבלים קואקסיאליים טלמיר אלקטרוניקה

כבלים קואקסיאליים (כבלי קואקס) הינם כבלים בעלי שתי שכבות של מוליך – מוליך פנימי ורשת המקיפה אותו, עם שכבת בידוד ביניהם. מבנה הכבל הנו למעשה הגורם היחיד הדואג לכך שכל מוליך מנטרל את השדה המגנטי של המוליך השני על ידי הולכת האות החשמלי בכיוונים מנוגדים. 

מבנה זה של כבלים קואקסיאליים מאפשר, דרך חיבורים קואקסיאליים, ליצור תקשורת אמינה ויעילה בין שני ציודי קצה שונים (לדוגמא, טלוויזיה וממיר, או מחשב ומגבר) כאשר לכל אחד מהם חיבורי קואקס שנועדו לאפשר את זרימת המידע.
אז כשאתם צריכים להעבירDATA  מהותי כלשהו: וידאו, תקשורת, סאונד, לא מן הנמנע כי תידרשו לכבל קואקס שיותקן בין המכשירים. קיימים מספר רב של סוגי כבלים קואקסיאליים בעלי חיבורי קואקס ייעודיים. 


סוגי כבלים קואקסיאליים


להלן סקירה של מספר סוגי כבלים וחיבורים קואקסיאליים נפוצים:
  • כבל קואקס עם התנגדות 50 אום – משמשים לציוד מדידה בתדרי רדיו, רדיו ולרשתות מחשבים, הכבל הפופולארי הינו RG-58  ומעביר תקשורת למרחק של עד 185 מטר.
  • כבל קואקס עם התנגדות 75 אום – משמש לאנטנת טלוויזיה, העברת תקשורת וידאו Baseband ברוחב סרט של עד 10 מגה הרץ, מגברי אנטנות וכבלים. כבל פופולארי הינו  RG-59  וכן RG-6 המצטיינים בהפסדים נמוכים בתדר גבוהה.

אנחנו בטלמיר אלקטרוניקה מספקים את כל צרכי האלקטרוניקה, כלים ציוד בדיקה ותקשורת הדרושים לכם. השאירו פרטים באתר או צרו אתנו קשר בטלפון 04-8520233 לכל שאלה ונשמח לעזור אם לא מצאתם את הכבל שחיפשתם.

לשירותכם ונוחיותכם, ניתן לבצע הזמנה מידית של מגוון כבלים קואקסיאליים ומוצרים נוספים באתר על ידי הוספתם לסל ובקשת הצעת מחיר. אין רכישה או תשלום באתר - לאחר בקשת הצעת מחיר, אתם תקבלו בדואר אלקטרוני הצעת מחיר עם הפריטים שביקשת בכמות שבחרתם.
קטלוג מוצרים