דרך העצמאות 63, חיפה (ליד תחנת הרכבת מרכז השמונה)
טלפון: 04-8520233
dalpak@talmir.co.il
רבי מודדים מקצועיים BEHA AMPROBE
רבי מודדים ומכשירי מדידה פלוק FLUKE
מצברים נטענים YUASA
הפניה לפייסבוק
מברגים מקצועיים לאלקטרוניקה וורה WERA
זכוכיות מגדלת שולחניות עם תאורה LIGHTCRAFT

»

מחברים ומתאמים - USB

לקנות מחברים ומתאמים - USB

יצרנים משווקים: מחברים ומתאמים - USB

מחברים ומתאמים - USB

טלמיר אלקטרוניקה בע"מ מייבאת ומשווקת קונקטורים, מחברים ומתאמים ומוצרים דומים אחרים משנת 1979. אנו מציעים את מגוון המחברים ומתאמים - USB הגדול בארץ ממיטב היצרנים בעולם.
 
במידה ולא מצאת את המחברים ומתאמים - USB שאתה זקוק להם, אנא צור קשר וצוות טלמיר אלקטרוניקה ישמח לעזור.
השאירו פרטים באתר או צרו אתנו קשר בטלפון 04-8520233 לכל שאלה ונשמח לעזור. לרשותכם ניתן לבצע באתר הזמנה של מגוון מחברים ומתאמים - USB, כמו גם מוצרים נוספים.
 
לקבלת הצעת מחיר ל-קונקטורים, מחברים ומתאמים אנא צרו קשר או ליחצו על הקישור הרלוונטי בדף המוצר. המחירים בטלמיר אלקטרוניקה תחרותיים ומותאמים לכל לקוח בהתאם לכמויות שהוא מזמין.

 


מחברים ומתאמים - USB

חיבור הUSB הנפוץ שכולנו מכירים הומצא ב1990 במטרה להפוך את החיבור בין המחשב לבין אביזריו הנלווים לפשוט יותר. מאז, החיבור הפך מאוד פופולרי בזכות עלותו הנמוכה, קלות השימוש בו והתאמתו למגוון רחב של מכשירים. במקור, היו רק שני סוגים של חיבורי USB- A לעומת B. מאז התחום אמנם התפתח, אך רוב המכשירים עדיין עושים שימוש בעיקר בשני הסוגים הללו. 

סוג A הינו הסוג המלבני שמשמש במרבית המחשבים. הUSB הזה אינו עושה שימוש בסיכות אלא בחיבורים שטוחים, אשר מקלים מאוד על פעולת החיבור. USB מסוג B הינו חיבור בעל צורה מרובעת. השימוש העיקרי בו הוא חיבור המחשב לאביזרים נלווים. כיום ניתן למצוא גם USB מסוג C, חיבור קטן וחדיש יותר אשר יכול להעביר יותר מידע ויותר מתח. מעבר לכך, קיים גם מיקרו USB, אשר משמש במרבית הטלפונים הסלולריים. 

מובן שקיימים בשוק גם מגוון מתאמים המאפשרים לעבור מכל סוג של USB אל כל סוג אחר, כך שלא נוצרת כל בעית תאימת.
קטלוג מוצרים