דרך העצמאות 63, חיפה (ליד תחנת הרכבת מרכז השמונה)
טלפון: 04-8520233
dalpak@talmir.co.il
רבי מודדים מקצועיים BEHA AMPROBE
רבי מודדים ומכשירי מדידה פלוק FLUKE
מצברים נטענים YUASA
הפניה לפייסבוק
מברגים מקצועיים לאלקטרוניקה וורה WERA
זכוכיות מגדלת שולחניות עם תאורה LIGHTCRAFT

מיקרוסקופים

טלמיר אלקטרוניקה בע"מ מייבאת ומשווקת זכוכיות מגדלת ומיקרוסקופים ומוצרים דומים אחרים משנת 1979. אנו מציעים את מגוון המיקרוסקופים הגדול בארץ ממיטב היצרנים בעולם.
 
במידה ולא מצאת את המיקרוסקופים שאתה זקוק להם, אנא צור קשר וצוות טלמיר אלקטרוניקה ישמח לעזור.
השאירו פרטים באתר או צרו אתנו קשר בטלפון 04-8520233 לכל שאלה ונשמח לעזור. לרשותכם ניתן לבצע באתר הזמנה של מגוון מיקרוסקופים, כמו גם מוצרים נוספים.
 
לקבלת הצעת מחיר ל-זכוכיות מגדלת ומיקרוסקופים אנא צרו קשר או ליחצו על הקישור הרלוונטי בדף המוצר. המחירים בטלמיר אלקטרוניקה תחרותיים ומותאמים לכל לקוח בהתאם לכמויות שהוא מזמין.

 


מיקרוסקופים

אם אתם זקוקים למיקרוסקופ עבור מעבדה מקצועית או עבור מוסד לימודים, וודאי קיימת התלבטות במה כדאי לבחור. בחירה זו עלולה להיות מבלבלת למדי, כיוון שקיימים המון סוגי מיקרוסקופים ממגוון איכויות וסוגים- החל ממיקרוסקופים זולים העשויים פלסטיק, ועד למיקרסוקופים איכותיים שמחירם יכול להיות גבוה מאוד. 

ההבדלים העיקריים בין המיקרוסקופים השונים נוגעים לרמת ההגדלה ולאיכות התמונה המתקבלת. ההחלטה הראשונה שיהיה עליכם לעשות היא בין מיקרוסקופ Compound לבין מיקרוסקופ Stereo- ההבדל העיקרי בין שני הסוגים הללו הינו בהספק- Stereo עם הספק נמוך לעומת Compound בעל ההספק הגבוה.

את הבחירה כדאי לעשות על פי הצרכים שלכם. אם יש צורך לראות במיקרוסקופ דגימות דם, בקטריות ואורגניזמים במים, כדאי לבחור בCompound כיוון שנדרש הספק גבוה על מנת להגדיל דגימות אלה בבירור. גם בתוך קטגוריה זו, קיימת אפשרות בחירה בין רמות הגדלה שונות על פי הצורך.
אם הצורך במיקרוסקופ מתמצה בבדיקת עצמים גדולים יותר, כמו חרקים, עלים וסלעים, הרי שמיקרוסקופ הStereo, שמחירו הרבה פעמים נמוך יותר, יוכל להספיק. 
קטלוג מוצרים