דרך העצמאות 63, חיפה (ליד תחנת הרכבת מרכז השמונה)
טלפון: 04-8520233
dalpak@talmir.co.il 054-6077766
רבי מודדים מקצועיים BEHA AMPROBE
רבי מודדים ומכשירי מדידה פלוק FLUKE
מצברים נטענים YUASA
הפניה לפייסבוק
מברגים מקצועיים לאלקטרוניקה וורה WERA
זכוכיות מגדלת שולחניות עם תאורה LIGHTCRAFT

מטענים לסוללות נטענות

טלמיר אלקטרוניקה בע"מ מייבאת ומשווקת סוללות, מצברים ומטענים ומוצרים דומים אחרים משנת 1979. אנו מציעים את מגוון המטענים לסוללות נטענות הגדול בארץ ממיטב היצרנים בעולם.
 
במידה ולא מצאת את המטענים לסוללות נטענות שאתה זקוק להם, אנא צור קשר וצוות טלמיר אלקטרוניקה ישמח לעזור.
השאירו פרטים באתר או צרו אתנו קשר בטלפון 04-8520233 לכל שאלה ונשמח לעזור. לרשותכם ניתן לבצע באתר הזמנה של מגוון מטענים לסוללות נטענות, כמו גם מוצרים נוספים.
 
לקבלת הצעת מחיר ל-סוללות, מצברים ומטענים אנא צרו קשר או ליחצו על הקישור הרלוונטי בדף המוצר. המחירים בטלמיר אלקטרוניקה תחרותיים ומותאמים לכל לקוח בהתאם לכמויות שהוא מזמין.

 


מטענים לסוללות נטענות - מטען סוללות מהיר AAA / AA ועוד

מטען סוללות נטענות משמש אותנו להחזרת הכוח לסוללה. זה לא אפשרי בכל סוללה, רק בסוללה שהיא סוללה נטענת. מכשירי ההטענה יכולים להיות מטענים למברגות, מטעני סוללות אצבע לכל מטרה, ומטעני סוללות ליתיום. במאמר שלפניכם נלמד כיצד בוחרים מטען וכיצד מומלץ להטעים את המכשירים שיש בהם סוללות נטענות לחיסכון מרבי ושימור הכוח החשמלי בדיוק מתי שאתם צריכים אותו.

בחירת מטען

ניתן לבחור מטען מהיר וליהנות שוב מסוללה טעונה במלואה, אולם שימוש מסיבי במטען מסוג כזה עלול לקצר את חיי הסוללה לאורך זמן. מנגד, מטען סוללות סטנדרטי שאינו מהיר עלול להטעין את הסוללה במלואה כעבור שעות ארוכות. בכל מקרה, בים אם יש לכם מטען מהיר ובין אם לא, בפסקה הבאה נספק מספר טיפים על טעינה נכונה של המכשירים שלכם, טעינה שתחסוך לכם זמן ומשאבים.

טעינה נכונה של מכשירים נטענים
חשוב לדעת מהו היקף השימוש בכל מכשיר. במידה ומדובר במכשיר שאתם זקוקים לו לשימוש יומיומי, מומלץ להטעין אותו מדי לילה, ולהתחיל את יום המחר בטעינה מלאה, עם מכשיר שמחכה לתפעול שלכם. מנגד, מכשיר שרוב הזמן נמצא במחסן לא זקוק לטעינה יומיומית אך כן זקוק לביקורת, ולבדיקת מצב הסוללה על מנת שלא תיהרס ותמצאו את עצמכם קונים סוללה חדשה ביוקר. רצוי, בכל מקרה, להטעין לפחות פעם בשבוע מכשירים חשמליים גם אם השימוש בהם נדיר ולכאורה אינו מצריך זאת. 

בטלמיר אלקטרוניקה מגוון רחב של סוללות נטענות:


קטלוג מוצרים