דרך העצמאות 63, חיפה (ליד תחנת הרכבת מרכז השמונה)
טלפון: 04-8520233
dalpak@talmir.co.il 054-6077766
רבי מודדים מקצועיים BEHA AMPROBE
רבי מודדים ומכשירי מדידה פלוק FLUKE
מצברים נטענים YUASA
הפניה לפייסבוק
מברגים מקצועיים לאלקטרוניקה וורה WERA
זכוכיות מגדלת שולחניות עם תאורה LIGHTCRAFT

מנעולים וכספות

טלמיר אלקטרוניקה בע"מ מייבאת ומשווקת פתרונות אבטחה ומוצרים דומים אחרים משנת 1979. אנו מציעים את מגוון המנעולים וכספות הגדול בארץ ממיטב היצרנים בעולם.
 
במידה ולא מצאת את המנעולים וכספות שאתה זקוק להם, אנא צור קשר וצוות טלמיר אלקטרוניקה ישמח לעזור.
השאירו פרטים באתר או צרו אתנו קשר בטלפון 04-8520233 לכל שאלה ונשמח לעזור. לרשותכם ניתן לבצע באתר הזמנה של מגוון מנעולים וכספות, כמו גם מוצרים נוספים.
 
לקבלת הצעת מחיר ל-פתרונות אבטחה אנא צרו קשר או ליחצו על הקישור הרלוונטי בדף המוצר. המחירים בטלמיר אלקטרוניקה תחרותיים ומותאמים לכל לקוח בהתאם לכמויות שהוא מזמין.

 


מנעולים וכספות

בעולם של היום אמצעי נעילה הם דבר אלמנטארי לחלוטין. אנו רואים כיצד ללא מנעולים שונים לדלת כניסה לבית, למחסן, למשרד, לחנות או לכל מקום אחר, אנו יכולים להיות חשופים לסיכוני פריצה, לגניבות ואף לסיכון חיי אדם. נראה כי היום זה ברור וטבעי לנעול כל דבר שאפשר מאחר ובלא מעט מדינות בכל רחבי העולם, גניבות ומרעין בישין אחרים הם דברים שקורים באופן קבוע, כך שאנשים ובעלי עסקי מבינים שאין להם אפשרות לוותר על אמצעי נעילה יעילים.

הסוגים הרבים של מנעולים

לאורך השנים התפתחו עוד ועוד סוגי מנעולים שונים על מנת שכל אחד יוכל למצוא את אמצעי הנעילה שמתאים לו בצורה כמה שיותר רצינית. כך אנו רואים כיצד מי שמחפש מנעולי תלייה, מי שצריך מנעולי ספרות עם קומבינציה לפתיחה וסגירה, אלו שמעדיפים מנעולי חוליות, ואלו שחושבים על מנעולי פרסה, יכולים למצוא את המנעול שמתאים להם. כך אפשר לנעול כמעט כל נכס, או אפילו פריט כמו מזוודה וכד', כדי להיות רגועים שהרכוש שלנו לא יעבור בצורה לא חוקית למישהו אחר.

גם לחלקי החילוף יש חשיבות
לרוב כשאנו מדברים על אמצעי נעילה כזה אנו בדרך כלל מדברים על המנעול עצמו. אך יש לזכור כי מאחר והיום יש מנעולים גדולים מאוד שמורכבים ממכלולים שונים ומתקדמים, יש צורך להתייחס גם לחלקי החילוף של דגמים מסוימים. זאת מאחר ואם מדובר על מנעול גדול ויקר, הרי שתקלה שקורית בו לא צריכה להביא את בעליו למצב שבו יצטרך להוציא עוד לא מעט כסף כדי לקנות מנעול חדש, אלא שדי יהיה בתיקון מקצועי עם חלקי חילוף מתאימים כדי לפתור את הבעיה. 
קטלוג מוצרים