דרך העצמאות 63, חיפה (ליד תחנת הרכבת מרכז השמונה)
טלפון: 04-8520233
dalpak@talmir.co.il
רבי מודדים מקצועיים BEHA AMPROBE
רבי מודדים ומכשירי מדידה פלוק FLUKE
מצברים נטענים YUASA
הפניה לפייסבוק
מברגים מקצועיים לאלקטרוניקה וורה WERA
זכוכיות מגדלת שולחניות עם תאורה LIGHTCRAFT

»

פעמוני דלת לבית ולמשרד

לקנות פעמוני דלת לבית ולמשרד

יצרנים משווקים: פעמוני דלת לבית ולמשרד

פעמוני דלת לבית ולמשרד

טלמיר אלקטרוניקה בע"מ מייבאת ומשווקת פתרונות אבטחה ומוצרים דומים אחרים משנת 1979. אנו מציעים את מגוון הפעמוני דלת לבית ולמשרד הגדול בארץ ממיטב היצרנים בעולם.
 
במידה ולא מצאת את הפעמוני דלת לבית ולמשרד שאתה זקוק להם, אנא צור קשר וצוות טלמיר אלקטרוניקה ישמח לעזור.
השאירו פרטים באתר או צרו אתנו קשר בטלפון 04-8520233 לכל שאלה ונשמח לעזור. לרשותכם ניתן לבצע באתר הזמנה של מגוון פעמוני דלת לבית ולמשרד, כמו גם מוצרים נוספים.
 
לקבלת הצעת מחיר ל-פתרונות אבטחה אנא צרו קשר או ליחצו על הקישור הרלוונטי בדף המוצר. המחירים בטלמיר אלקטרוניקה תחרותיים ומותאמים לכל לקוח בהתאם לכמויות שהוא מזמין.

 


פעמוני דלת לבית ולמשרד

אחת מן הדרכים היעילות ביותר לשלוט על הכניסה לבית או למשרד היא באמצעות שימוש בפעמון לדלת. פעמון לדלת הוא כבר מזמן אינו פעמון פשוט בעל אופציה אחת בלבד- כיום, קיימות מגוון אפשרויות בחירה שונות, כך שכל אחד יוכל למצוא את הפעמון המתאים ביותר לצרכיו.

אחת הבחירות שיש לעשות היא בין פעמון דלת חוטי ובין פעמון אלחוטי. הפעמון האלחוטי אמנם יקר יותר, אך היעדרו החוטים מפשט מאוד את התקנתו והופך אותו לאסתטי יותר. הפעמון האלחוטי מגיע עם שלט, וניתן למצוא פעמונים כאלה  באיכויות שונות ובטווחי עבודה שונים.

גם את צליל הפעמונים החדישים ניתן לבחור. קיימים פעמונים שמציעים אפשרות לבחור מבין 16 מנגינות שונות, ואחרים מגיעים עם אופציות רבות יותר. אם דלת הכניסה ממוקמת בחוץ באיזור חשוך, ניתן לבחור בפעמון מואר ועמיד לנזקי מזג האוויר. אם מדובר בעסק או משרד, ניתן להוסיף לפעמון פונקציות יעילות כגון מונה אוטומטי לספירת אנשים, או פעמון המקדם את פני הנכנסים בברכת "Welcome". 
קטלוג מוצרים