דרך העצמאות 63, חיפה (ליד תחנת הרכבת מרכז השמונה)
טלפון: 04-8520233
dalpak@talmir.co.il 054-6077766
רבי מודדים מקצועיים BEHA AMPROBE
רבי מודדים ומכשירי מדידה פלוק FLUKE
מצברים נטענים YUASA
הפניה לפייסבוק
מברגים מקצועיים לאלקטרוניקה וורה WERA
זכוכיות מגדלת שולחניות עם תאורה LIGHTCRAFT

ממסרים לאלקטרוניקה

טלמיר אלקטרוניקה בע"מ מייבאת ומשווקת רכיבי אלקטרוניקה ומוצרים דומים אחרים משנת 1979. אנו מציעים את מגוון הממסרים לאלקטרוניקה הגדול בארץ ממיטב היצרנים בעולם.
 
במידה ולא מצאת את הממסרים לאלקטרוניקה שאתה זקוק להם, אנא צור קשר וצוות טלמיר אלקטרוניקה ישמח לעזור.
השאירו פרטים באתר או צרו אתנו קשר בטלפון 04-8520233 לכל שאלה ונשמח לעזור. לרשותכם ניתן לבצע באתר הזמנה של מגוון ממסרים לאלקטרוניקה, כמו גם מוצרים נוספים.
 
לקבלת הצעת מחיר ל-רכיבי אלקטרוניקה אנא צרו קשר או ליחצו על הקישור הרלוונטי בדף המוצר. המחירים בטלמיר אלקטרוניקה תחרותיים ומותאמים לכל לקוח בהתאם לכמויות שהוא מזמין.

 


ממסרים - טלמיר אלקטרוניקה בעמ

כולנו מכירים את מפסקי התאורה שעל הקיר, מפסקים שהם אנו עושים שימוש יום יומי. המפסקים הללו מאפשרים בצורה ידנית לשלוח זרם חשמלי לרכיב חשמלי כלשהוא, ומאפשרים בקלות גם להפסיק את הזרם הזה על ידי לחיצה פשוטה על המתג. ממסר לאלקטרוניקה גם הוא מפסק חשמלי, אך במקום שהוא יהיה ממוקם על הקיר וניתן יהיה לשלוט בו באופן ידני הוא עובד אוטומטית בצורה חשמלית. הוא נצרך בדרך כלל כשצריך זרמי חשמל גבוהים יותר מהרגיל והוא עובד באופן אוטומטי.

הייחודיות של הממסר
הממסר אינו יכול לשלוט על עוצמת הזרם כמו טרנזיסטורים ואחרים אלא יש לו שני מצבים פשוטים – הפעלה וכיבוי. זה אומר שהוא לא שולט על עוצמת הזרם אל מאפשר לזרם הקיים לעבור או שלא. הממסר יכול לטפל בזרמים ומתחים גבוהים, והוא מתאים אף לצרכני חשמל משמעותיים כמו מזגן או דוד חשמלי. יש סוגים שונים של ממסרים שהמשותף כלכולם הוא שהם בסך הכול נותנים לחשמל לעבור או חוסמים אותו. 

כמה דברים חשובים
יש כמה דברים חשובים שכדאי להקפיד עליהם עם ממסרים. ראשית, על הממסר יש ערכים של זרם ומתח ובשביל למנוע בעיות עד אפילו שריפה, חשוב שהזרם הנשלט יהיה נמוך יותר ממה שצוין על הממסר ואפילו נמוך בצורה משמעותית. שנית, המגעים של הממסר יכולים להיות חשופים ולכן צריך להיזהר מהתחשמלות ולנקוט את כל אמצעי הבטיחות הדרושים. שלישית, כל עוד הממסר עובד הוא צורך לא מעט חשמל ולא משנה אם עובר או לא זרם דרך המעגל הנשלט.

ממסרים רוכשים רק בטלמיר אלקטרוניקה
אם אתם רוצים לרכוש ממסרים, בטלמיר אלקטרוניקה תוכלו למצוא מגוון רחב של ממסרים שישמשו אתכם. החברה קיימת כמעט ארבעים שנה ובמהלך השנים הללו סיפקה את שירותיה ומוצריה לאלפי לקוחות מרוצים, לקוחות שחזרו פעם אחר פעם לחברה בגלל האיכות, בגלל האמינות ובגלל השירות. החברה שמה לעצמה למטרה להיות המובילה בתחומה וככזו היא מקפידה על נהלים מחמירים ועל בדיקות קפדניות של מוצריה, ועושה את כל מה שהיא יכולה בשביל הלקוחות המרוצים שלה.

קטלוג מוצרים