רבי מודדים מקצועיים BEHA AMPROBE
רבי מודדים ומכשירי מדידה פלוק FLUKE
מצברים נטענים YUASA
הפניה לפייסבוק
מברגים מקצועיים לאלקטרוניקה וורה WERA
זכוכיות מגדלת שולחניות עם תאורה LIGHTCRAFT

להזמין שונות - כלי עבודה ידניים

טלמיר אלקטרוניקה בע"מ מייבאת ומשווקת כלי עבודה ידניים ומוצרים דומים אחרים משנת 1979. אנו מציעים את מגוון השונות - כלי עבודה ידניים הגדול בארץ ממיטב היצרנים בעולם.
 
במידה ולא מצאת את השונות - כלי עבודה ידניים שאתה זקוק להם, אנא צור קשר וצוות טלמיר אלקטרוניקה ישמח לעזור.
השאירו פרטים באתר או צרו אתנו קשר בטלפון 04-8520233 לכל שאלה ונשמח לעזור. לרשותכם ניתן לבצע באתר הזמנה של מגוון שונות - כלי עבודה ידניים, כמו גם מוצרים נוספים.
 
לקבלת הצעת מחיר ל-כלי עבודה ידניים אנא צרו קשר או ליחצו על הקישור הרלוונטי בדף המוצר. המחירים בטלמיר אלקטרוניקה תחרותיים ומותאמים לכל לקוח בהתאם לכמויות שהוא מזמין.

 


שונות - כלי עבודה ידניים: מכשירי כיפוף לרכיבי אלקטרוניקה, כלי עזר לאיתור ותפיסת רכיבים, מוצרי ליטוש / שיוף שונים

כיום כמעט בכל ענפי התעשייה נחשבים כלי עבודה ידניים למוצר הכרחי ונחוץ: ענף התעשייה, האינסטלציה, תעשייה כבדה, מפעלים וכדומה. באמצעותם ניתן לבצע בקלות  ובזריזות סוגים שונים של עבודות לרבות חיתוך, פירוק, הדבקה, תלייה, הברגה ובנייה. לכלים אלו אין תחליף במיוחד אם מדובר בעבודות עדינות המחייבות מגע יד אנושי. 


חברת DURATOOL מתמחה בין היתר בייצור ושיווק כלי עבודה ידניים אותם ניתן למצוא זמינים במלאי של חברת טלמיר אלקטרוניקה. ניתן להזמין באתר של החברה ובחנות. בין כלי העבודה הידניים מחברת DURATOOL- מפתחות ובוקסות במגוון סטים או בבודדים. ניתן לרכוש סט של מפתחות אלן באיכות גבוהה, סט מפתחות כוכב, מגוון סטים של בוקסות באריזות שונות (קופסת מתכת איכותית) ומבחר מפתחות רינג ורצ'ט מילימטרי, ביניהם מפתחות רינג מכופפות ומפתחות פלייר פטנט.

טיפים לבחירת כלי עבודה
אנשי מקצוע העושים שימוש בכלי עבודה כחלק מעבודתם היום יומית נדרשים לכלי עבודה בעוצמה חזקה, בעוד לשימוש הביתי, לעיתים, נוכל להשתמש בכלי עבודה בעלי מנגנונים חלשים יותר, אך כאלה שיספיקו בדיוק לפעולות אותן ברצוננו לבצע. בחירת כלי עבודה הינה חלק חשוב מתהליך הביצוע ומהתוצאה הסופית, כלי עבודה יעיל וחזק יוכל לחסוך לנו גם מאמץ וגם זמן. לפניכם, מספר טיפים חשובים לבחירת כלי עבודה. 

כאשר באים לבחור כלי עבודה, בין אם מדובר בבחירת כלי עבודה ידניים או כלי עבודה חשמליים ואף כלי עבודה פנאומטיים עלינו להתייחס לשלושה מרכיבים – מקצועיות הכלי, התכונות והמאפיינים של הכלי ועוצמת העבודה שלו. אלו הם פרמטרים חשובים אשר יוכלו לסייע לנו לבחור את הכלי הנכון והמתאים ביותר בעבור סוג ואופי העבודה שלנו.
  • לכל כלי עבודה תוכלו למצוא מספר דגמים שונים ומספר יצרנים שונים, כאשר לכל אחד יש את היתרונות הברורים שלו, אך גם את החסרונות. חשוב לבדוק מהם. 
  • כאשר מדובר בכלי עבודה אין כל מקום לטעויות ואין כל מקום לחיסכון על רמת הבטיחות, בדקו כי הכלים עומדים בתו התקן המחמיר ביותר.
  • חשוב לבדוק לא רק את עלות כלי העבודה, אלא גם את האחריות על המוצר – מה תוקף האחריות ומה האחריות כוללת. 


קטלוג מוצרים