רבי מודדים ומכשירי מדידה פלוק FLUKE
רבי מודדים מקצועיים BEHA AMPROBE
מצברים נטענים YUASA
מברגים מקצועיים לאלקטרוניקה וורה WERA
זכוכיות מגדלת שולחניות עם תאורה LIGHTCRAFT
תיקים למחשבים ניידים סוויס גיר WENGER SWISS GEAR
ג'וקרי JOKARI - מסירי בידוד לכבלי חשמל ואלקטרוניקה


JOKARI / ג'וקרימוצרי JOKARI ג'וקרי המובילים בטלמיר אלקטרוניקה בישראלג'וקרי JOKARI - מסירי בידוד לכבלי חשמל ואלקטרוניקה

חברת ג'וקרי JOKARI מציעה למעלה משמונים סוגים שונים של כלי בידוד ומקלף כבלים, ומאפשרת לכל לקוח ליהנות מהיצע נרחב ומאפשרות בחירה אידיאלית לפי צרכיו המשתנים.החברה התחילה את דרכה כחנות אלקטרונית קטנה והפכה לחברה מובילה בשוק במרוצת השנים וקנתה לעצמה מוניטין ברמה בינלאומית בפיתוח מסירי בידוד ומקלף כבלים. ההמצאה המהפכנית של החברה מזוהה עם סכין ה- ג'וקרי הנודע שהפך את הפעולה המעיקה של הסרת כבלים להרבה יותר נוחה ופשוטה.

אודות החברה ומוצריה הבולטים


ההמצאה הזו למעשה הפכה את חברת ג'וקרי JOKARI לאחת המובילות בתחומי התעשייה השונים. מוצרי החברה כוללים בין השאר סכיני כבלים, מקלפי כבלים וחוטים, כבלים לבניית התקנות וכן הלאה. החברה מתחייבת לעמוד בסטנדרטים הגבוהים ביותר הן מבחינת איכות החומרים והן מבחינת הפונקציונאליות שלהם. בנוסף מוצרי החברה יכולים לשמש בנסיבות ותנאי עבודה מגוונים, ניחנים בעמידות גבוהה ומסוגלים להאריך ימים. שביעות רצונם של הלקוחות, היא האינטרס הראשון במעלה של החברה.

בטיחות


חברת ג'וקרי JOKARI נחשבת כיום לאחת המובילות בטכנולוגיית הבידוד והפירוק עבור כל סוגי החוטים, הכבלים והמוליכים. מוצרי החברה מיועדים עבור מגוון יישומים שבמסגרתם מעורבת עבודה עם כבלים וחוטים המחייבת עיבוד פשוט ונוח ובעיקר בטיחותי. מוצרי החברה הבולטים הם סכיני כבלים ומסירי חוטים וכבלים אשר עומדים בתקני הבטיחות המקובלים בענף. החברה היא בעלת ניסיון של למעלה מארבעים וחמש שנים ועסוקה בפיתוח של מוצרים וכלים חדשניים תדירות.
קטלוג מוצרים