רבי מודדים מקצועיים BEHA AMPROBE
רבי מודדים ומכשירי מדידה פלוק FLUKE
מצברים נטענים YUASA
הפניה לפייסבוק
מברגים מקצועיים לאלקטרוניקה וורה WERA
זכוכיות מגדלת שולחניות עם תאורה LIGHTCRAFT


PROSKITמוצרי PROSKIT המובילים בטלמיר אלקטרוניקה בישראלכלי עבודה ומלחמים Proskit | ציוד אלקטרוניקה

פרוסקיט הינה חברה טיוואנית המתמחה בייצור ואספקה של מכשירי בדיקה, מלחמים כלי חשמל וכלי עבודה לעוסקים בתעשיית האלקטרוניקה. החברה נוסדה בשנת 1990 ובמהלך השנה הקרובה (2015) היא מציינת 25 פעילות. ליין המוצרים של החברה כולל למעלה מ-4,000 מוצרים ביותר מ-20 קטגוריות מוצר, כאשר כל מוצרי החברה משווקים ביותר מ-90 מדינות מסביב לעולם.

כמותג בינלאומי מוביל בתחומו, חברת PROSKIT שמה דגש נרחב על איכות מוצריה והתאמתם לכל תקני האיכות ונהלי בקרת האיכות המונהגים במדינות בהן משווקים מוצריה. בכל אחת מ-90 המדינות בהן משווקים מוצרי החברה, תוכלו ליהנות ממערך מכירות המורכב מנותני שירות המתמחים בתפעול מוצרי החברה. בשנים האחרונות, החברה עוסקת בתכנון ופיתוח מוצרים באמצעות "אנרגיה ירוקה", וכל זאת מתוך מטרה להפוך לחברה מובילה בתחום התעשייה הידידותית לסביבה. 
 
בין יתר מוצרי המובילים של החברה תמצאו:

זכוכיות מגדלת - ליין מוצרי החברה בתחום זה מעמיד לרשותכם מגוון נרחב של זכוכיות מגדלת ומנורות הגדלה המותאמות לסביבת העבודה המודרנית. ליין מוצרים זה מאפשר לכם ליהנות מזכוכיות מגדלת המשלבות בתוכן תאורה בהספקי ואט שונים, לדוגמא: זכוכית מגדלת מתכוונת (דגם MA-1225CF), המשלבת בתוכה מנורה 220 ואט. עדשת הזכוכית בדגם זה מספקת הגדלה של  2.25x. הזרוע המתכווננת של עדשת הזכוכית מאפשרת לכם לכוון את מקור האור וההגדלה באופן המדויק ביותר לצרכי העבודה.

מלחמים - תחום נוסף בו חברת PROSKIT מתמחה הינו תחום המלחמים.  ליין מוצרי החברה בתחום זה כולל מבחר איכותי של תחנות הלחמה ואקדחי הלחמה. אחת מחתנות ההלחמה הנפוצות ביותר של החברה היא תחנת הלחמה עם בקר הכוללת את המפרט הטכני הבא: מתח כניסה- 220 ואט, הספק 50 וולט, טמפרטורת חם הנעה בין 250 ל-450 מעלות.

ארגזי כלים - בנוסף להיצע כלי העבודה המיוצרים ומשווקים על ידי חברת פרוסקיט ברחבי העולם, תוכלו ליהנות גם ממגוון נרחב של פתרונות אחסון לכלי עבודה. פתרונות אחסון אלו כוללים מזוודות טכנאים ותיקים בגדלים שונים לכלי עבודה. בין יתר ארגזי הכלים המיוצרים על ידי החברה תמצאו גם ארגזי כלים מאלומיניום בגדלים שונים הנפתחים לשניים או ארבעה מגשים מדורגים.קטלוג מוצרים