רבי מודדים מקצועיים BEHA AMPROBE
רבי מודדים ומכשירי מדידה פלוק FLUKE
מצברים נטענים YUASA
הפניה לפייסבוק
מברגים מקצועיים לאלקטרוניקה וורה WERA
זכוכיות מגדלת שולחניות עם תאורה LIGHTCRAFT
מלחמים ותחנות הלחמה מלחמים-וציוד-הלחמה


מלחמים ותחנות הלחמה

מלחמים וציוד הלחמה - טלמיר אלקטרוניקה

יצרנים משווקים

מלחמים ותחנות הלחמה בטלמיר

טלמיר אלקטרוניקה בע"מ מייבאת ומשווקת מלחמים ותחנות הלחמה ומוצרים דומים אחרים משנת 1979. אנו מציעים את מגוון המלחמים ותחנות הלחמה הגדול בארץ ממיטב היצרנים בעולם.
 
במידה ולא מצאת את המלחמים ותחנות הלחמה ואביזרים שאתה זקוק להם, אנא צור קשר וצוות טלמיר אלקטרוניקה ישמח לעזור.
השאירו פרטים באתר או צרו אתנו קשר בטלפון 04-8520233 לכל שאלה ונשמח לעזור. לרשותכם ניתן לבצע באתר הזמנה של מגוון מלחמים ותחנות הלחמה, כמו גם מוצרים נוספים.

לקבלת הצעת מחיר ל-מלחמים ותחנות הלחמה אנא צרו קשר או ליחצו על הקישור הרלוונטי בדף המוצר. המחירים בטלמיר אלקטרוניקה תחרותיים ומותאמים לכל לקוח בהתאם לכמויות שהוא מזמין.

מלחמים וציוד הלחמה - טלמיר אלקטרוניקה

עבודת הלחמה נדרשת בתעשיות שונות וביניהם בתעשיית האלקטרוניקה. לכל תעשייה יש סוגי מלחמים שמתאימים לה, ולצורך הלחמות אלקטרוניקה משתמשים במלחמי גז או חשמל.  לנוחיות השימוש במלחם יש חשיבות גדולה מאחר ועבודת ההלחמה חייבת להיעשות בצורה מדויקת. יש קושי גדול להבחין בכל החלקים הקטנים, וכאן תבוא לעזרתכם זכוכית מגדלת ידנית או זכוכית מגדלת שולחנית, שתאפשר להבחין בקלות בחלקים הזעירים ולבצע הלחמה מדוייקת.

בטלמיר אלקטרוניקה תוכלו למצוא בדיל איכותי, משחת הלחמה, שואבי עשן לעמדות הלחמה, מנקה מלחם ועוד כלים ואביזרים הכרחיים לביצוע איכותי וסביבת עבודה בטיחותית. מומלץ לחובבי האלקטרוניקה לרכוש את כל הפריטים הללו בצורה מרוכזת, על ידי הוספת הפריטים לסל הקניות ולקבל הצעת מחיר אחידה ומרוכזת.

אנו משווקים ונותנים שירות למוצרי הלחמה מחברות כמו TENMA , WELLER , ANTEX , IRODA , PROXXON , DURATOOL.


מלחמים וציוד הלחמה - טלמיר אלקטרוניקה: מעמדים למלחם, אביזרים לניקוי ראש המלחם, מברשות ניקוי שונות, מוצרי אחסון לחומרי הלחמה, עפרונות סיבי זכוכית
קטלוג מוצרים