דרך העצמאות 63, חיפה (ליד תחנת הרכבת מרכז השמונה)
טלפון: 04-8520233
dalpak@talmir.co.il
רבי מודדים מקצועיים BEHA AMPROBE
רבי מודדים ומכשירי מדידה פלוק FLUKE
מצברים נטענים YUASA
הפניה לפייסבוק
מברגים מקצועיים לאלקטרוניקה וורה WERA
זכוכיות מגדלת שולחניות עם תאורה LIGHTCRAFT

בדיל וחומרי הלחמה לאלקטרוניקה

טלמיר אלקטרוניקה בע"מ מייבאת ומשווקת מלחמים ותחנות הלחמה ומוצרים דומים אחרים משנת 1979. אנו מציעים את מגוון הבדיל וחומרי הלחמה לאלקטרוניקה הגדול בארץ ממיטב היצרנים בעולם.
 
במידה ולא מצאת את הבדיל וחומרי הלחמה לאלקטרוניקה שאתה זקוק להם, אנא צור קשר וצוות טלמיר אלקטרוניקה ישמח לעזור.
השאירו פרטים באתר או צרו אתנו קשר בטלפון 04-8520233 לכל שאלה ונשמח לעזור. לרשותכם ניתן לבצע באתר הזמנה של מגוון בדיל וחומרי הלחמה לאלקטרוניקה, כמו גם מוצרים נוספים.
 
לקבלת הצעת מחיר ל-מלחמים ותחנות הלחמה אנא צרו קשר או ליחצו על הקישור הרלוונטי בדף המוצר. המחירים בטלמיר אלקטרוניקה תחרותיים ומותאמים לכל לקוח בהתאם לכמויות שהוא מזמין.

 


בדיל - טלמיר אלקטרוניקה

החומרים והציוד שבהם משתמשים על מנת לבצע החלמה משפיעים על התוצאה ועל הבטיחות. החלמה היא פעולה מורכבת שמיועדת כידוע לחבר בין שתי מתכות בעזרת מתכת נוספת, אך בפועל היא כרוכה בסיכונים כמו שאיפת עשן וחשיפה לרעלים. 
הדרך הנכונה לבצע את פעולת ההלחמה היא לרכוש ציוד מתאים ולוודא את עמידותו – וזאת עושים תוך הישענות על ספק מקצועי ומבוסס, המציע את המגוון הנחוץ לך לביצוע העבודה.

המאפיינים של עבודות הלחמה

ישנם כמה סוגים של בדיל וחומרי הלחמה לאלקטרוניקה שאותם כדאי להכיר על מנת לחבר בין מתכות בשיטה של הלחמה רכה או קשה. ראשית, הלחמה רכה מתייחסת לשימוש בלחם בנקודת התכה נמוכה מ-450 מעלות צלזיוס, לעומת הלחמה קשה שבה נקודת ההתכה גבוהה יותר. כמו כן, יש להבחין בין הלחמה לבין ריתוך ולכן גם משתמשים בציוד שונה. בריתוך מחברים את המתכות ישירות וללא חומר מתווך, בעוד הלחמה מבוססת על התכת בדיל או נחושת בחום עד שחלקי המתכת מוצמדים וההתקררות מאחה אותם יחד. 

באיזה ציוד משתמשים כדי לבצע הלחמה?

על מנת לבצע הלחמה באופן בטיחותי, חשוב מאוד לוודא שימוש בבדיל ייעודי לאלקטרוניקה ולדאוג לאוורור וציוד מגן אישי. אפשר למרוח משחות בדיל לרכיבי SMD ולהשתמש בבדיל נוסף להסרת רכיבי SMD, או לקצר את זמני העבודה באמצעות כדוריות בדיל לאמבטיות הלחמה. במקביל, חומרי עזר כמו נוזל פלקס יכולים להיות מעולים להלחמות עדינות ורכיבי SMD וניתן להשתמש בצבע כסף מוליך לאלקטרוניקה כפתרון לתיקונים של מעגלים מודפסים. כל אלו שייכים לקטגורית מוצרי בדיל וחומרי הלחמה לאלקטרוניקה והם חיוניים לאנשי מקצוע בענף.

איפה מוצאים ציוד הלחמה?

טלמיר אלקטרוניקה בע"מ נוסדה במטרה לסייע לך לבחור מוצרי חשמל מעולים במחירים משתלמים. הצוות שלנו בוחר עבורך את המוצרים בקפידה ועומד לרשותך כבר עכשיו עם תשובות לכל השאלות הנפוצות אודות מגוון מוצרי בדיל וחומרי הלחמה לאלקטרוניקה הזמינים עבורך ממש כעת. 

קטלוג מוצרים