דרך העצמאות 63, חיפה (ליד תחנת הרכבת מרכז השמונה)
טלפון: 04-8520233
dalpak@talmir.co.il 054-6077766
רבי מודדים מקצועיים BEHA AMPROBE
רבי מודדים ומכשירי מדידה פלוק FLUKE
מצברים נטענים YUASA
הפניה לפייסבוק
מברגים מקצועיים לאלקטרוניקה וורה WERA
זכוכיות מגדלת שולחניות עם תאורה LIGHTCRAFT

שואבי עשן לעמדות הלחמה

טלמיר אלקטרוניקה בע"מ מייבאת ומשווקת מלחמים ותחנות הלחמה ומוצרים דומים אחרים משנת 1979. אנו מציעים את מגוון השואבי עשן לעמדות הלחמה הגדול בארץ ממיטב היצרנים בעולם.
 
במידה ולא מצאת את השואבי עשן לעמדות הלחמה שאתה זקוק להם, אנא צור קשר וצוות טלמיר אלקטרוניקה ישמח לעזור.
השאירו פרטים באתר או צרו אתנו קשר בטלפון 04-8520233 לכל שאלה ונשמח לעזור. לרשותכם ניתן לבצע באתר הזמנה של מגוון שואבי עשן לעמדות הלחמה, כמו גם מוצרים נוספים.
 
לקבלת הצעת מחיר ל-מלחמים ותחנות הלחמה אנא צרו קשר או ליחצו על הקישור הרלוונטי בדף המוצר. המחירים בטלמיר אלקטרוניקה תחרותיים ומותאמים לכל לקוח בהתאם לכמויות שהוא מזמין.

 


שואבי עשן לעמדות הלחמה

בישראל יש לא מעט אנשים שעובדים על עמדות הלחמה שונות על מנת לייצר פריטים מסוימים או לבצע עבודות תיקונים שונות. חשוב לדעת כי עמדות כאלה יוצרות עשן שעולה מהמלחם ולכן יש לדאוג לכך שהעבודה תתבצע ברצף מבלי שהעשן יפריע לעובד. כך הופכים שואבי עשן ייעודיים לכאלו שיכולים לפתור את הבעיה ולהציע לכל אדם אפשרות נוחה ומסודרת לעבוד עם עמדת ההלחמה שלו בלא מעט מקומות ואפילו לאורך זמן רב.

נוחות מלאה בהתמודדות עם העשן 
היום ניתן למצוא לא מעט שואבי עשן למטרה של משיכת העשן של המלחם. בין המבחר החשוב של מוצרים כאלו אנו יכולים למצוא היום שואב אנטי-סטטי שיש לו זרוע מתכווננת לאיסוף יעיל יותר של העשן, שואבים עם פילטר פחם פעיל שמסייע מאוד אל מול אדי ההלחמה, שואב עם זרוע כפולה שיוצרת זוויות איסוף טובות יותר, ואפילו שואבים איכותיים שיש להם תאורה של נוריות "לד" כדי שניתן יהיה להסתמך עליהם גם במקומות שאין בהם הרבה אור במהלך ההלחמה. 

יש גם שואבי עשן עם יכולות
מאחר ואנו חיים בעולם שבו כל הזמן יש חידושים רבים שיכולים לעניין לא מעט אנשים, הרי שאנו יכולים למצוא היום גם שואבי עשן ייחודיים הרבה יותר ובכך לעמוד גם בדרישות חריגות של המלחימים. זאת בין אם מדובר על אדם פרטי שעוסק בתחביב מסוים ובמיוחד אם מדובר על מקום עבודה כלשהו. בפועל אנו מדברים על שואבים עם מנוע שקט במיוחד, על שואב שניתן להתקין אותו מתחת לכל שולחן עבודה, ואפילו על שואבים שיכולים להתריע ברגע שצריך להחליף להם מסננים. 
קטלוג מוצרים