רבי מודדים מקצועיים BEHA AMPROBE
רבי מודדים ומכשירי מדידה פלוק FLUKE
מצברים נטענים YUASA
הפניה לפייסבוק
מברגים מקצועיים לאלקטרוניקה וורה WERA
זכוכיות מגדלת שולחניות עם תאורה LIGHTCRAFT


SCHAFFNER / שאפנר

רכיבי חשמל ובקרה
מסננים לחשמל - EMC / RFI FILTERS  (207)
קונקטורים, מחברים ומתאמים
מחברים ומתאמים למתח AC  (1)
כבלים ואביזרים לכבלים
כבלים לחשמל  (17)


מוצרי SCHAFFNER שאפנר המובילים בטלמיר אלקטרוניקה בישראלשאפנר SCHAFFNER - פילטרים UEC לחמשל ואלקטרוניקה


Schaffner מספקת ליצרנים ולמשתמשי ציוד חשמלי ואלקטרוני בכל רחבי העולם רכיבים, מערכות ושירותים שמאפשרים תפעול יעיל ואמין, זאת על-ידי יישום של ידע מתקדם בתחומי אלקטרומגנטיקה ואלקטרוניקה. Schaffner מובילה בחדשנות בשווקים שהיא משרתת, כאשר החברה מציעה פתרונות מתקדמים לאכשור התקני חשמל ולרשתות חשמל, והיא מקדמת באופן פעיל סטנדרטים בינלאומיים.


EMC/EMI


Schaffner מציעה את המבחר הגדול ביותר בעולם של מסננים ומשנקים ל-EMC/EMI (תאימות והפרעות אלקטרומגנטיות). פתרונות מתוקננים ופתרונות המותאמים לצורכי הלקוחות – עם תמיכה הנדסית מלאה – עוזרים לעמוד בתקנים הבינלאומיים ולשפר את העמידות והבטיחות של ציוד חשמלי ואלקטרוני.


איכות רשת החשמל


היבט חשוב של רשת חשמל הוא איכות ויציבות, או מה שנקרא איכות החשמל. נדרשת איכות גבוהה של רשת החשמל כדי להבטיח עבודה אמינה של ציוד ומערכות, וניתן להבטיח זאת רק בעזרת שותפים מהימנים, כמו קבוצת Schaffner.


רכיבים מגנטיים לחשמל


רכיבים מגנטיים הם מרכיב חשוב של הנדסת התקני חשמל. סלילי השראה ושנאים הם לעתים קרובות רכיב מפתח לייעול מערכות לקבלת יעילות אנרגטית מקסימלית (למשל, שנאים של פנלים סולריים) או לצריכת אנרגיה נמוכה (למשל, ליישום של ייעול בכל רחבי המפעל).


תעשיית רכב


משתמשים בפתרונות של Schaffner למכוניות חשמליות בייצור רכיבי אלקטרוניקה למכוניות (מסנני EMI, רכיבים מגנטיים), במערכות נעילה ללא מפתח (כניסה פסיבית/מעבר פסיבי), באימובילייזרים אלקטרוניים ובמערכות לניטור לחץ צמיגים (TPMS).
קטלוג מוצרים