רבי מודדים מקצועיים BEHA AMPROBE
רבי מודדים ומכשירי מדידה פלוק FLUKE
מצברים נטענים YUASA
הפניה לפייסבוק
מברגים מקצועיים לאלקטרוניקה וורה WERA
זכוכיות מגדלת שולחניות עם תאורה LIGHTCRAFT


SENNHEISER / סנהייזרמוצרי SENNHEISER סנהייזר המובילים בטלמיר אלקטרוניקה בישראלסנהייזר אוזניות Sennheiser איכותיות בישראל לנגנים וסמארטפונים


חברת Sennheiser היא חברת אודיו גרמנית המתמחה בייצור אוזניות, אביזרי טלפוניה וכן מיקרופונים באיכות גבוהה במיוחד. מוצריה מיועדים לקהל הפרטי ולקהל העסקי, תוך התייחסות לצרכים הנקודתיים, המשתנים עם השנים. החברה נוסדה בשנת 1945, שבועות ספורים לאחר תום מלחמת העולם השנייה. מייסדי החברה, פריץ סנהייזר (שעל שמו היא קרויה) וקבוצה של 7 מהנדסים מקומיים הקימו בכפר קטן מעבדה וייצרו בשלב הראשוני מד מתח. שנה לאחר מכן החלו בייצור מיקרופונים ופחות מעשור לאחר מכן היו לחברה מעל 200 עובדים. עם הזמן המשיכה החברה בייצור מוצרים נוספים, לרבות אוזניות למקצוענים

קצת על חברת אוזניות Sennheiser


חברת סנהייזר שמה דגש מיוחד על איכות. על כן מתוך ערך זה כלל המוצרים שהיא מציעה ללקוחותיה, בכל העולם, עומדים בתקנים מחמירים, לרבות תקני הבטיחות, ומיוצרים כחלק מתהליך עבודה מדויק. בין מוצריה השונים המוצעים בשוק כיום אפשר למצוא, לצד האוזניות הידועות בעולם כולו, גם מיקרופונים משוכללים המשמשים לצרכים שונים. מוצרי החברה אינם נחשבים לזולים, בהשוואה למוצרי החברות האחרות, אך ההוצאה עליהם מצדיקה את עלותה משום שהיא מאפשרת לבוחרים בהם ליהנות ממוצר איכותי ואמין מאד.  

סנהייזר אוזניות המקצועיות


נכון להיום מציעה החברה מבחר של אוזניות בדגמים שונים, אוזניות המיועדות לצרכים שונים. ישנן אוזניות לעוסקים בספורט, אוזניות קשת, אוזניות ביטול רעשים, אוזניות In Ear, אוזניות למחשב, אוזניות לסלולר וגם אוזניות אלחוטיות. בקטגוריות האוזניות המקצועיות אפשר למצוא את האוזניות המיועדות לעובדים באולפן ואוזניות די.ג'יי.

אוזניות האולפן של SENNHEISER הן אוזניות עמידות, קשיחות ויחד עם זאת נוחות מאד. הן מיועדות הן לעובדים באולפן והן לעובדי הבמה. חלק מהדגמים יכולים לשמש כאוזניות מוניטור וכלל הדגמים מתבססים על טכנולוגיות חדשניות, מתקדמות במיוחד. אוזניות הדי.ג'יי של החברה ידועות באיכות הצלילה המושמע באמצעותן ובמבנה שלהן. הן בלתי שבירות והן מציעות אטימה מעולה. ניתן למצוא כיום, במידת הצורך, חלפים שונים לאוזנייה וליהנות ממענה לאורך שנים. 

חלק מדגמי האוזניות, כאמור, הינם אוזניות אלחוטיות. סוג זה מאפשר התנהלות קלה ונוחה מאד עבור העוסקים בתחומים שונים הנדרשים, כחלק בלתי נפרד מעבודתם, להשתמש באוזניות. אוזניות אלחוטיות אלו, כמו גם אוזניות המנטרלות רעשים, הן בין הפיתוחים המובילים והנחשבים של החברה אשר זוכים להצלחה ולפופולאריות רבה. 
את האוזניות המקצועיות של חברת סנהייזר SENNHEISER ניתן לרכוש כיום ישירות דרך טלמיר אלקטרוניקה, המציעה פתרונות רבים בתחום החשמל והאלקטרוניקה. האוזניות מוצעות לכם במחירים אטרקטיביים ומבטיחים לכם מענה איכותי ומדויק לצרכיכם. 
קטלוג מוצרים