רבי מודדים ומכשירי מדידה פלוק FLUKE
רבי מודדים מקצועיים BEHA AMPROBE
הפניה לפייסבוק
מצברים נטענים YUASA
מברגים מקצועיים לאלקטרוניקה וורה WERA
זכוכיות מגדלת שולחניות עם תאורה LIGHTCRAFT


TEKTRONIX / טקטרוניקסמוצרי TEKTRONIX טקטרוניקס המובילים בטלמיר אלקטרוניקה בישראלטקטרוניקס TEKTRONIX - אוסצילוסקופים וציוד בדיקה למעבדות אלקטרוניקה

חברת TEKTRONIX הינה חברת גלובלית, המייצרת מזה שנים מכשור מתקדם וציוד בדיקה וחיווי. בין מגוון מוצריה, ניתן למצוא אוסילוסקופים חדישים במבחר דגמים. בנוסף, החברה מייצרת ומשווקת ציוד בדיקה למיטב מעבדות האלקטרוניקה. חברת TEKTRONIX - אוסצילוסקופים וציוד בדיקה למעבדות אלקטרוניקה

פעילות גלובלית ענפה

חברת TEKTRONIX פועלת במדינות רבות מסביב לעולם והיא מפעילה נציגויות פעילות ביותר מעשרים מדינות. כמו כן, את מוצריה ואת ציוד הבדיקה שהיא משווקת ניתן למצוא במדינות רבות נוספות. החברה מסייעת לקדמה האנושית עשרות בשנים והמכשירים שהיא מייצרת, המכונים גם סקופים (לצד ציוד בדיקה נוסף), נמצאים בשימוש בקרב אנשי מקצוע, מדענים, מהנדסים ורופאים.  

החברה גאה באיכות מוצריה וגאה בכך כי מרבית המהנדסים בעולם מכירים היטב את מוצריה, עושים בהם שימוש תכוף וסומכים על כלי המדידה שלה. אוסצילוסקופים ומכשירי המדידה האחרים של TEKTRONIX לוקחים חלק חשוב בגידול המתמיד של תעשיית האלקטרוניקה ובייצור מכשירי החשמל המתקדמים. למכשירים השונים יכולת מעולה לבצע ניתוח מקיף ולקיים מעקב רציף.

מהו האוסילוסקופ?

עבור מי שנתקל לראשונה במונח, נספר מהו בעצם אותו סקופ, או כפי שהוא מוכר בשמו המלא – אוסילוסקופ. מדובר במכשיר המשמש באופן רווח לאיתור סוגי תקלות אפשריות במערכות ובציוד אלקטרוני. המכשיר מצויד במסך ייעודי המשקף את הקריאות ואת המדידות והוא משמש לבדיקת מתח חשמלי במעגלים חשמליים. כך ניתן לזהות תקלות בציוד את בחלקי ציוד ובמקרה הצורך – ניתן יהיה להחליף את הפגום או לתקן את התקלה. 
למותר לציין כי אוסצילוסקופ וכן ציוד בדיקה נוסף שאותו מספקת החברה יכול לשמש לא רק בבדיקת ציוד קיים אלא גם בפיתוח ציוד ומעגלים חדישים. באמצעות מכשור מתקדם המיועד לכך ניתן לבדוק מבעוד מועד ציוד ומכשירים שטרם משווקים לקהל הרחב או ציוד המשווק לקהל משתמשים מצומצם ומקצועי. 

ערוכים לאתגרי המחר

צריכים לאתר באגים או תקלות? רוצים לבדוק כי עיצובי המכשירים והטכנולוגיות שאתם מפתחים עובדים היטב? Tektronix ערוכים לספק גם לכם את הדור הבא של ציוד הבדיקה, לרבות מכשירים דיגיטליים קלים לתפעול ונוחים להטמעה. לציוד הבדיקה החדיש יכולות ניתוח מרשימות שיעזרו גם לכם לצעוד קדימה. כך תוכלו להתמודד לא רק עם האתגרים של היום אלא גם עם אתגרי המחר. 


קטלוג מוצרים