דרך העצמאות 63, חיפה (ליד תחנת הרכבת מרכז השמונה)
טלפון: 04-8520233
dalpak@talmir.co.il 054-6077766
רבי מודדים מקצועיים BEHA AMPROBE
רבי מודדים ומכשירי מדידה פלוק FLUKE
מצברים נטענים YUASA
הפניה לפייסבוק
מברגים מקצועיים לאלקטרוניקה וורה WERA
זכוכיות מגדלת שולחניות עם תאורה LIGHTCRAFT

מסננים לחשמל - EMC / RFI FILTERS

טלמיר אלקטרוניקה בע"מ מייבאת ומשווקת רכיבי חשמל ובקרה ומוצרים דומים אחרים משנת 1979. אנו מציעים את מגוון המסננים לחשמל - EMC / RFI FILTERS הגדול בארץ ממיטב היצרנים בעולם.
 
במידה ולא מצאת את המסננים לחשמל - EMC / RFI FILTERS שאתה זקוק להם, אנא צור קשר וצוות טלמיר אלקטרוניקה ישמח לעזור.
השאירו פרטים באתר או צרו אתנו קשר בטלפון 04-8520233 לכל שאלה ונשמח לעזור. לרשותכם ניתן לבצע באתר הזמנה של מגוון מסננים לחשמל - EMC / RFI FILTERS, כמו גם מוצרים נוספים.
 
לקבלת הצעת מחיר ל-רכיבי חשמל ובקרה אנא צרו קשר או ליחצו על הקישור הרלוונטי בדף המוצר. המחירים בטלמיר אלקטרוניקה תחרותיים ומותאמים לכל לקוח בהתאם לכמויות שהוא מזמין.

 


מסננים לחשמל - EMC / RFI FILTERS

אלו שעובדים עם מכשירים חשמליים ואלקטרוניים שונים יכולים למרבה הצער לסבול מהפרעות אלקטרומגנטיות לא פשוטות. אנו חיים בעידן מודרני מאוד שבו מכשירי חשמל ואלקטרוניקה לוקחים חלק בלתי נפרד מחיינו, ולכן אנו צריכים לזהות את רמת חשיבותם של פילטרים EMC/RFI ולהבין שללא מכשירים כאלו יהיה לעתים קשה מאוד לעבוד עם ציוד מתקדם. לכן מוצרים חשובים אלו משווקים היום בצורה מקצועית ע"י מי שמתמחה בתחום ומציג ניסיון רב שנים. 

מניעה מרשימה של הפרעות אלקטרומגנטיות
כאמור, מניעה של הפרעות אלקטרומגנטיות היא דבר חשוב בימינו, אך יש לעשות את ההבדל בין מכשור שיכול למנוע בצורה פעוטה הפרעות כאלה ולא ממש לתרום לרצף עבודה תקין עם ציוד אלקטרוני ובין מכשור מתקדם שיש לו יכולות אמיתיות. מסננים EMC/RFI איכותיים ימנעו הפרעות בלא מעט מערכות תקשורת חשובות בין אם מדובר על מערכות טלפוניה, על תקשורת המבוססת על לוויינים, על תמסורות ומערכות הקשורות לתחום הרפואי ועוד. 

שימת דגש על תקנים
ייצור של מכשור מורכב מעין זה כמו מסננים EMC/RFI ושיווקו מציגים לצרכן הסופי אלמנטים חשובים שיש להתייחס אליהם בכובד ראש. הכוונה היא בעיקר לתקנים שיש לבדוק אותם כדי לזהות את קיומם ולהבין כי מדובר על מכשיר שהן יכול לתת מענה והן יכול להיות בטוח לשימוש. כך יש מסננים איכותיים שמאושרים בתקנים כמו VDE, CSA, ו-UL למשל, וכך יש אפילו מסננים שעומדים בדרישות מחמירות מאוד של תקנים צבאיים. עמידה זו מאפשרת הסתמכות על סינון רציני גם בתנאים לא פשוטים. 

קטלוג מוצרים