דרך העצמאות 63, חיפה (ליד תחנת הרכבת מרכז השמונה)           

dalpak@talmir.co.il     טלפון: 04-8520233 

רבי מודדים ומכשירי מדידה פלוק FLUKE
רבי מודדים מקצועיים BEHA AMPROBE
הפניה לפייסבוק
מצברים נטענים YUASA
מברגים מקצועיים לאלקטרוניקה וורה WERA
זכוכיות מגדלת שולחניות עם תאורה LIGHTCRAFT
זכוכיות מגדלת ומיקרוסקופים מיקרוסקופים-זכוכיות_מגדלת


זכוכיות מגדלת ומיקרוסקופים

זכוכיות מגדלת (זכוכית מגדלת), מיקרוסקופים - טלמיר אלקטרוניקה

יצרנים משווקים

זכוכיות מגדלת ומיקרוסקופים

טלמיר אלקטרוניקה בע"מ מייבאת ומשווקת זכוכיות מגדלת ומיקרוסקופים ומוצרים דומים אחרים משנת 1979. אנו מציעים את מגוון הזכוכיות מגדלת ומיקרוסקופים הגדול בארץ ממיטב היצרנים בעולם.
 
במידה ולא מצאת את הזכוכיות מגדלת ומיקרוסקופים ואביזרים שאתה זקוק להם, אנא צור קשר וצוות טלמיר אלקטרוניקה ישמח לעזור.
השאירו פרטים באתר או צרו אתנו קשר בטלפון 04-8520233 לכל שאלה ונשמח לעזור. לרשותכם ניתן לבצע באתר הזמנה של מגוון זכוכיות מגדלת ומיקרוסקופים, כמו גם מוצרים נוספים.

לקבלת הצעת מחיר ל-זכוכיות מגדלת ומיקרוסקופים אנא צרו קשר או ליחצו על הקישור הרלוונטי בדף המוצר. המחירים בטלמיר אלקטרוניקה תחרותיים ומותאמים לכל לקוח בהתאם לכמויות שהוא מזמין.

זכוכיות מגדלת (זכוכית מגדלת), מיקרוסקופים - טלמיר אלקטרוניקה


זכוכיות מגדלת ומיקרוסקופים מאפשרים לנו לרדת אל רמות רזולוציה קטנות במיוחד וכך לייעל ולהקל עלינו את תהליך העבודה, בעיקר כאשר אנחנו באים לבחון משהו, לראות, לבדוק, לעבוד או ליצור, אך גם כאשר אנחנו נדרשים לייצור של מוצרי אלקטרוניקה קטנים וזעירים במיוחד. 

סוגי זכוכיות מגדלת


ישנם סוגים רבים ומגוונים של זכוכיות מגדלת כדוגמת: זכוכית מגדלת עם עדשות TRIPLET, זכוכיות מגדלת ידניות, זכוכיות מגדלת שולחניות, משקפי הגדלה, זכוכיות המיועדות לשענים ועוד. על מנת לבחור את זכוכית המגדלת המתאימה לכם, חשוב מראש להבין את הצרכים שלכם, כך תוכלו לקבל ייעוץ מתאים והתאמה מבחינת הצורך שלכם מזכוכית המגדלת לה אתם נדרשים. כמובן, שחשוב מאוד לבחור בזכוכית מגדלת בעלת איכות גבוהה, כמו גם עמידות לאורך זמן רב, ועל כן אין מקום להתפשר מבחינת האיכות. 

סוגי מיקרוסקופים


בעוד זכוכית המגדלת מאפשרת לנו להגדיל אלמנטים קטנים, הרי שהמיקרוסקופ עושה את אותה העבודה, אך לצרכים שונים. ישנם מיקרוסקופים המיועדים למעבדות ביולוגיות, אך ישנם מיקרוסקופים לצרכים אחרים, את חלקם ניתן אף למצוא עם חיבור USB על מנת להעביר את המידע ביתר קלות אל המחשב, ישנם מיקרוסקופים עם תאורה ייעודית הניתנת לשליטה ועוד. גם כאן, חשוב מאוד לשים לב לגבי היצרן, האיכות וכמובן האחריות הנלוות אל המוצר. קטלוג מוצרים