רבי מודדים מקצועיים BEHA AMPROBE
רבי מודדים ומכשירי מדידה פלוק FLUKE
מצברים נטענים YUASA
הפניה לפייסבוק
מברגים מקצועיים לאלקטרוניקה וורה WERA
זכוכיות מגדלת שולחניות עם תאורה LIGHTCRAFT
סוללות, מצברים ומטענים סוללות-מצברים


סוללות, מצברים ומטענים

סוללות נטענות, מצברים נטענים ומטענים

יצרנים משווקים

מתקני איסוף למיחזור סוללות

מתקני איסוף למיחזור סוללות

סוללות, מצברים ומטענים בטלמיר

טלמיר אלקטרוניקה בע"מ מייבאת ומשווקת סוללות, מצברים ומטענים ומוצרים דומים אחרים משנת 1979. אנו מציעים את מגוון הסוללות, מצברים ומטענים הגדול בארץ ממיטב היצרנים בעולם.
 
במידה ולא מצאת את הסוללות, מצברים ומטענים ואביזרים שאתה זקוק להם, אנא צור קשר וצוות טלמיר אלקטרוניקה ישמח לעזור.
השאירו פרטים באתר או צרו אתנו קשר בטלפון 04-8520233 לכל שאלה ונשמח לעזור. לרשותכם ניתן לבצע באתר הזמנה של מגוון סוללות, מצברים ומטענים, כמו גם מוצרים נוספים.

לקבלת הצעת מחיר ל-סוללות, מצברים ומטענים אנא צרו קשר או ליחצו על הקישור הרלוונטי בדף המוצר. המחירים בטלמיר אלקטרוניקה תחרותיים ומותאמים לכל לקוח בהתאם לכמויות שהוא מזמין.

סוללות נטענות, מצברים נטענים ומטענים

מכשירים רבים פועלים באמצעות סוללות, ועם הפיתוח הייחודי של סוללות נטענות אנחנו יכולים למעשה לחסוך בעלויות על הסוללה, ולעשות בה שימוש חוזר. אך מעבר לשימוש שלנו בסוללות נטענות, פעמים רבות, אנחנו זקוקים לכוח גדול יותר על מנת להפעיל את המכשיר, ולשם כך, ניתן למצוא מצברים שונים, כדוגמת מצבר 6V או מצבר 12V המספקים לנו את הכוח הנדרש להפעלת המכשיר או המתקן. 

השימוש של סוללות ומצברים


גם סוללות נטענות וגם מצברים מאפשרים לנו להעביר חשמל אל המכשיר או המתקן אותו אנחנו רוצים להפעיל. הסוללה או המצבר אוגרים בתוכם חשמל, אשר במגע עם המכשיר או המתקן מופעל. השימוש בסוללות ובמצברים נעשה בצורה יומיות ובמגוון רחב של מכשירים, החל מרכבים, ועד למערכות צילומי אבטחה, מכשירי צילום ועוד. היתרון הגלום בשימוש בסוללות נטענות וכן במצברים הוא ביכולת שלנו לעשות שימוש באותה הסוללה או המצבר לאורך זמן רב יותר, ובכך לשמור על איכות הסביבה, שכן, גם סוללות וגם מצברים אינם מתכלים. 

בחירת סוללות ומצברים


בבואכם לבחור סוללה נטענת או מצברים חשוב מאוד לעשות בחירה נכונה ושקולה, יש לשים לב לכמות הפעמים בהם ניתן להטעין את הסוללה, יש להתייחס לאורך החיים של הסוללה או של המצבר וכמובן את ההספקים החשמליים הניתנים על ידם – ובהתאמה אל המוצר או המכשיר אותו אתם רוצים להפעיל. הסוגים השונים, כמו גם העוצמות המשתנות מאפשרים ליצור התאמה איכותית. 
סוללות נטענות, מצברים נטענים ומטענים: בתי סוללות - MULTICOMP PRO, בתי סוללות - KEYSTONE, בתי סוללות - PRO POWER, סוללות כפתור, סוללות אלקליין
קטלוג מוצרים