רבי מודדים ומכשירי מדידה פלוק FLUKE
רבי מודדים מקצועיים BEHA AMPROBE
מצברים נטענים YUASA
מברגים מקצועיים לאלקטרוניקה וורה WERA
זכוכיות מגדלת שולחניות עם תאורה LIGHTCRAFT
תיקים למחשבים ניידים סוויס גיר WENGER SWISS GEAR
 HIOKI - ציוד בדיקה מקצועי לחשמל ואלקטרוניקה


HIOKIמוצרי HIOKI המובילים בטלמיר אלקטרוניקה בישראלHIOKI - ציוד בדיקה מקצועי לחשמל ואלקטרוניקה

חברה יפנית משנת 1935, וכפי שיפנים יודעים - הדיוק הוא המוטו של החברה כל השנים. HIOKI, היא אחת החברות המובילות בשוק ציוד בדיקה ומדידה לחשמלאים. כחברה יפנית, הדיוק בכל היבט הוא מוקד המסורת שלה, המייחד את כל המוצרים (מעל 200 מוצרים העיקריים) בתחומים כמו ציוד בדיקה / מדידה לאלקטרונים, ציוד בדיקה / מדידה לחשמלאים, ציוד בדיקה / מדידה לטכנאי תקשורת, מודדי טמפרטורה ולחות ועוד.

חברת HIOKI מציעה מוצרי טכנולוגיה מתקדמים לענפי התעשייה ואלקטרוניקה

כספקית עם נתח גדול בתחום האלקטרוניקה, ובעלת פיתוחים רבים תרמה HIOKI לקידום החברה המודרנית שלנו על ידי הצעת פתרונות אמינים למו"פ, מתקני ייצור, תחזוקה ובטיחות בתחומים שונים החל מכלי רכב וניידות אלקטרונית, תעופה, בריאות, בניין ורבים אחרים.
מדי יום מהנדסים מפתחים ומייצרים מוצרים חדשניים ואמינים ביותר המציעים פתרונות מדידה חדשים וייחודיים.
אוגרי נתונים - DATA LOGGERS


סדרת מוצרי HIOKI Memory HiLoggers לרשיום נתונים במהירות גבוהה להקלטת ערוצים מרובים של אותות מתח, טמפרטורה, רטט או סיבוב. כונני HOKI הינם חדישים ביותר המספקים בידוד מוחלט בין ערוצים, עמידות בפני רעש חזק והשימושיות הטובה ביותר עם צגי LCD בהירים וכוננים מסוג USB לשמירה והעברת מידע.


מכשירי בדיקה למצברים ו-UPS


בודקי סוללות ניידים של HIOKI משתמשים לתחזוקת UPS ובתי סוללות הקריטיות לתפעול עסקים ומפעלים. HIOKI קובע את התקן להערכת ההידרדרות ושארית החיים של UPS ומצברים איבחון מלא באמצעות בדיקת עמידות הסוללה. טכנולוגיה אלחוטית מובנית של Bluetooth® מבטיחה העברת נתונים קלה למכשירים אחרים ומעדכנת מערכות על ליקויים במצבר או UPS.


רב מודד - מולטימטר דיגיטלי


מכשירי DMM של HIOKI מציעים בדיוק את מה שאתה מצפה: החל ממודד הדיגיטל הפרמייר העולמי עם דיוק מעולה ועד רבי מודדים סטנדרטיים למטרות כלליות עם פונקציות מדידה פשוטה והפעלה קלה. ויש גם דגמים של רב מודד בסגנון כרטיס במשקל 60 גרם בלבד.

צבתות זרם


עמידות וביצועים מוכחים. פרוב זרם HIOKI מבטיח עבודה נוחה בעת מדידה בחללים צפופים ורמת הדיוק הגבוהה ביותר. צבתות זרם משתמשות לבדיקת חשמל המשלב מודד דיגיטלי בסיסי עם חיישן זרם. כלי עזר זה לחשמלאים הפך לפופולרי בעיקר משתי סיבות: 1. בטיחות. המהדקים מאפשרים לחשמלאים לעקוף את השיטה הישנה של חיתוך החוטים. המדידה מתבצעת ללא מגע במוליך במהלך מדידה. 2. נוחות. במהלך מדידה, אין צורך לכבות את המעגל הנושא זרם - הדבר משפר את היעילות ברמות.

מודדי התנגדות בידוד


בדיקה ומדידת התנגדות הבידוד - מתח בדיקות מרובות טווחים מ 50 וולט / 100 מגה עד 1000 וולט / 4000 מגה. פונקציות ותכונות יעילות עוזרות לקצר את זמן העבודה הקשור לבדיקת בידוד בסביבת העבודה. פתרון מושלם למדידת בידוד לבדיקת תקלות, ביצועים ותחזוקה מונעת.


סנסורים לזרם AC/DC


המגוון הרחב של חיישני הזרם של HIOKI הם מכשירים מהשורה הטובה ביותר לצורך מדידת זרם חשמל AC/DC. ישנו מגוון סוגים: כבלים דקים או מהדקים בהתאמה. מעקב אחר שינויים בזרם ופלט בסוגים שונים של נתונים.

קטלוג מוצרים