רבי מודדים מקצועיים BEHA AMPROBE
רבי מודדים ומכשירי מדידה פלוק FLUKE
מצברים נטענים YUASA
הפניה לפייסבוק
מברגים מקצועיים לאלקטרוניקה וורה WERA
זכוכיות מגדלת שולחניות עם תאורה LIGHTCRAFT

להזמין רבי מודדים וצבתות זרם

טלמיר אלקטרוניקה בע"מ מייבאת ומשווקת ציוד בדיקה ומכשירי מדידה ומוצרים דומים אחרים משנת 1979. אנו מציעים את מגוון הרבי מודדים וצבתות זרם הגדול בארץ ממיטב היצרנים בעולם.
 
במידה ולא מצאת את הרבי מודדים וצבתות זרם שאתה זקוק להם, אנא צור קשר וצוות טלמיר אלקטרוניקה ישמח לעזור.
השאירו פרטים באתר או צרו אתנו קשר בטלפון 04-8520233 לכל שאלה ונשמח לעזור. לרשותכם ניתן לבצע באתר הזמנה של מגוון רבי מודדים וצבתות זרם, כמו גם מוצרים נוספים.
 
לקבלת הצעת מחיר ל-ציוד בדיקה ומכשירי מדידה אנא צרו קשר או ליחצו על הקישור הרלוונטי בדף המוצר. המחירים בטלמיר אלקטרוניקה תחרותיים ומותאמים לכל לקוח בהתאם לכמויות שהוא מזמין.

 


רבי מודדים FLUKE - טלמיר אלקטרוניקה: רבי מודדים פינצטות חכמות, רבי מודדים ידניים - TENMA, רבי מודדים ידניים - BEHA AMPROBE

רב מודד FLUKE מה הוא מודד


רב מודד FLUKE  מודד מתח ברכיבים חשמליים המשמשים לתקשורת, לאבטחה ומיגון, לבית חכם, ולמעשה – בכל רכיב חשמלי. גם חשמלאים מוסמכים משתמשים בו על מנת למדוד מתח במקומות בהם לקוחות התלוננו שלא זורם חשמל: עליו לוודא שמדובר בנפילה של הלוח הפנימי שלכם, ולא בנפילה גדולה יותר של התלת פאזי המצריכה את התערבות עובדי חברת החשמל. 

אופן המדידה
יש להציב את השפיץ שבקצה החוט השחור בהדק ה (-) של הרכיב שמודדים, ואת השפיץ האדום בהדק ה (+) התואם. על המסך יתקבלו סקאלות מתחים רצות שלאט לאט יתייצבו ויתקבל ערך אחיד, ממש כשם שנשקלים על משקל דיגיטלי – הערכים רצים עד לבירור המשקל המדויק. רב מודד מפירמה כמו FLUKE נחשב ליציב באופן יחסי, והערך הקבוע מתקבל מהר מאד.

מדידות חשמליות עשויות להחליף כיוון אופטי של רכיבים
הדוגמה הבולטת ביותר היא בגלאי קרן. זהו גלאי אינפרא אדום אקטיבי עם מקלט שמקבל חיווי על ריצה ממשדר שנמצא מולו. על מנת לדעת שזה חיווי אמת, ולא קרן שמש פתאומית, חתול על החלון, או רוח חזקה, יש למדוד 3.5-5v ביחידת המקלט. פתחתם את המקלט וגיליתם שהמתח הוא 1v, 7.4v וכו'? השאירו את הרב מודד על המקלט והזיזו את הזכוכית באופן חופשי עד לקבלת הערכים הרצויים. ללא רב מודד הייתם נדרשים להסתכל בעינית של המקלט ולכוון לי הזווית עם המשדר, וזו פעולה הרבה יותר מורכבת והרבה פחות מדויקת.

רב מודד  - חברת FLUKE מייצרת מגוון נרחב של רבי מודדים המיועדים בין היתר לתעשיית הרכב. אחד מרבי המודדים הנפוצים ביותר לתעשיית הרכב הוא רב מודד לרכב FLUKE 88v. מכשיר זה הינו בעל פונקציות מדידה רבות המסייעות לחשמלאי הרכב להתמודד עם מגוון נרחב של בעיות בכל סוגי הרכבים. בין יתר פעולות המדידה של המכשיר תמצאו: התנגדות, טמפרטורה, מתח, מוליכות, תדר, זרם, רציפות ועוד. מכשיר מדידה זה מגיע עם גרף אנלוגי, השהייה,כיבוי ובחירת תחום אוטומטי.


רבי מודד דיגיטאליים - רבי המודד הדיגיטאליים של חברת FLUKE הינם מכשירי מדידה רב תכליתיים המיועדים למגוון נרחב של יישומים בהליכי פיתוח וייצור של מוצרים שונים. במקביל, החברה מפתחת ומשווקת רבי מודד דיגיטאליים המיועדים לצרכי איתור ופתרון תקלות בתחום מערכות החשמל, מערכות מיזוג האוויר, מערכות הרכב ועוד. אחד מרבי המודד הדיגיטאליים של חברת FLUKE הוא ה- FLUKE 177  המיועד לצרכי איתור ומתן פתרונות לרוב תקלות החשמל ומיזוג האוויר. מכשיר זה כולל בין היתר: גרף אנלוגי, מערכת כיבוי אוטומאטית, תאורת מסך, חיווי סוללה נמוכה, פונקצית שימוש ידנית ואוטומטאטית, בחירת תחום מדידה אוטומטי ועוד.

קטלוג מוצרים