רבי מודדים מקצועיים BEHA AMPROBE
רבי מודדים ומכשירי מדידה פלוק FLUKE
מצברים נטענים YUASA
הפניה לפייסבוק
מברגים מקצועיים לאלקטרוניקה וורה WERA
זכוכיות מגדלת שולחניות עם תאורה LIGHTCRAFT
נורות , פנסים ומוצרי תאורה פנסים-תאורה


נורות , פנסים ומוצרי תאורה

פנסים ומוצרי תאורה

יצרנים משווקים

נורות , פנסים ומוצרי תאורה בטלמיר

טלמיר אלקטרוניקה בע"מ מייבאת ומשווקת נורות , פנסים ומוצרי תאורה ומוצרים דומים אחרים משנת 1979. אנו מציעים את מגוון הנורות , פנסים ומוצרי תאורה הגדול בארץ ממיטב היצרנים בעולם.
 
במידה ולא מצאת את הנורות , פנסים ומוצרי תאורה ואביזרים שאתה זקוק להם, אנא צור קשר וצוות טלמיר אלקטרוניקה ישמח לעזור.
השאירו פרטים באתר או צרו אתנו קשר בטלפון 04-8520233 לכל שאלה ונשמח לעזור. לרשותכם ניתן לבצע באתר הזמנה של מגוון נורות , פנסים ומוצרי תאורה, כמו גם מוצרים נוספים.

לקבלת הצעת מחיר ל-נורות , פנסים ומוצרי תאורה אנא צרו קשר או ליחצו על הקישור הרלוונטי בדף המוצר. המחירים בטלמיר אלקטרוניקה תחרותיים ומותאמים לכל לקוח בהתאם לכמויות שהוא מזמין.

פנסים ומוצרי תאורה

מאז ומעולם פנסים אפשרו לנו לראות טוב יותר בצורה ממוקדת באזורים חשוכים, בין אם מדובר בשעת הלילה ובין אם מדובר בעבודה במקומות חשוכים. היום אנחנו יכולים למצוא סוגים מגוונים של פנסים ולדים למטרות שונות ובסוגים שונים, כמו גם עוצמות שונות. חשוב להבדיל בין פנס חובבני אשר נועד לשימוש יומיומי, כמו בעת טיולים או כזה אשר אנחנו מחזיקים במחזיק המפתחות שלנו, לבין פנסים מקצועיים לעבודות מקצועיות, כמו בתחומי החשמל או הבנייה. 

סוגי פנסים


מבין המגוון הרחב של פנסים ולדים נוכל למצוא פנסי ראש, פנסים ידניים, פנסים נטענים, פנסים למחזיקי מפתחות וכן תצוגת לדים המאפשרת לנו פריסת אור גדולה ורחבה יותר. תאורת לדים הינה תאורה חדשנית, אשר אינה מצריכה מאיתנו להחליף נורות והיא מספקת שעות רבות של תאורה ללא בלאי. יחד עם זאת, עוצמות הלד אינן ניתנות לכיוונון, ועל כן, כאשר אנחנו מעוניינים בבחירה של פנס חשוב לבחון את עוצמת האור כמו גם תצורות השימוש בהתאם לצרכים שלנו. 

ניתן למצוא מגוון רחב מאוד של תאורת פנסים. בבואכם לבחור פנסים או לדים חשוב מאוד לשים לב לעוצמת האור, כמות האור, פתיחה וסגירה של הפנס, שעות התאורה והסוללה של הפנס – על מנת לבצע בחירה נכונה וחכמה בהתאם לצרכים שלכם.  

פנסים עם סוללות נטענותשמירה ושימוש נכון
פנסים ומוצרי תאורה: תאורות חירום נייחות, תאורות חירום ניידות, פנסי ראש, פנסים ידניים, פנסים UV
קטלוג מוצרים