רבי מודדים מקצועיים BEHA AMPROBE
רבי מודדים ומכשירי מדידה פלוק FLUKE
מצברים נטענים YUASA
הפניה לפייסבוק
מברגים מקצועיים לאלקטרוניקה וורה WERA
זכוכיות מגדלת שולחניות עם תאורה LIGHTCRAFT
ציוד אנטי סטטי - ESD ציוד-וביגוד-אנטי-סטטי


ציוד אנטי סטטי - ESD

ציוד אנטי סטטי, ביגוד אנטיסטטי - טלמיר אלקטרוניקה

יצרנים משווקים

ציוד אנטי סטטי - ESD בטלמיר

טלמיר אלקטרוניקה בע"מ מייבאת ומשווקת ציוד אנטי סטטי - ESD ומוצרים דומים אחרים משנת 1979. אנו מציעים את מגוון הציוד אנטי סטטי - ESD הגדול בארץ ממיטב היצרנים בעולם.
 
במידה ולא מצאת את הציוד אנטי סטטי - ESD ואביזרים שאתה זקוק להם, אנא צור קשר וצוות טלמיר אלקטרוניקה ישמח לעזור.
השאירו פרטים באתר או צרו אתנו קשר בטלפון 04-8520233 לכל שאלה ונשמח לעזור. לרשותכם ניתן לבצע באתר הזמנה של מגוון ציוד אנטי סטטי - ESD, כמו גם מוצרים נוספים.

לקבלת הצעת מחיר ל-ציוד אנטי סטטי - ESD אנא צרו קשר או ליחצו על הקישור הרלוונטי בדף המוצר. המחירים בטלמיר אלקטרוניקה תחרותיים ומותאמים לכל לקוח בהתאם לכמויות שהוא מזמין.

ציוד אנטי סטטי, ביגוד אנטיסטטי - טלמיר אלקטרוניקה

חדרים נקיים הינם חדרים בהם אנחנו מנטרלים את החשמל הסטטי העשוי להתעורר ולגרום לנזקים. חדרים אלו, יהיו בדרך כלל מעבדות רפואיות, ביולוגיות או מפעלי אלקטרוניקה – בהם החשמל הסטטי עשוי להבעיר משהו, לגרום לניצוץ או לנזק בלתי הפיך. הפיכת חדר שכזה לחדר נקי דורשת מאיתנו ציוד אנטי סטטי אשר יוכל למנוע את העברת החשמל הסטטי באוויר, ובכך ינטרל אותו. 

למעשה, על מנת ליצור את החלל הנקי מחשמל סטטי יש צורך במספר רב של מרכיבים, אשר יחדיו יאפשרו לנו למנוע את החלל הסטטי באוויר, החל ממשטחי עבודה אנטי סטטי, ביגוד והנעלה, ריהוט, פתרונות אריזה ועוד. ציוד אנטי סטטי חייב להיות כזה שיספק לנו את הרמה המקסימאלית של הגנה כנגד חשמל סטטי, אשר בהחלט עשוי להיות מסוכן במיוחד לחיי אדם, ולכן, אין מקום לפשרות.

בחירת ציוד אנטי סטטי


בבואכם לבחור ציוד אנטי סטטי או להקים חדר נקי, חשוב לעשות זאת בצורה המקצועית ביותר, תוך שימוש בציוד ייעודי. בחירת הציוד צריכה להיעשות באמצעות הדרכה מתאימה וידע מקדים, על מנת שתוכלו באמת להיות בטוחים כי הציוד אותו אתם רוכשים אינו מסוגל להעביר חשמל סטטי. בהקמת חדרים נקיים, יש צורך גם לקחת בחשבון חיפויי ריצפה מתאימים. 

ביגוד אנטי סטטי

ביגוד אנטי סטטי משמש עובדים במעבדות חשמל, ומקצועות מדעיים. מטרת הביגוד היא לאפשר לעובד לבצע עבודות רגישות מבלי שההולכה של הגוף שלו תשפיע על התוצרים, ולהפך. להלן מספר מקרים בהם אנשי מקצוע צריכים להשתמש בביגוד אנטי סטטי.


ציוד אנטי סטטי, ביגוד אנטיסטטי - טלמיר אלקטרוניקה: כסאות מעבדה אנטי סטטיים, פחי אשפה אנטי סטטיים, ציוד משרדי אנטי סטטי, אביזרים וחלקי חילוף - ריהוט וציוד משרדי אנטי סטטי, מדבקות סימון אנטי סטטיות
קטלוג מוצרים