רבי מודדים מקצועיים BEHA AMPROBE
רבי מודדים ומכשירי מדידה פלוק FLUKE
מצברים נטענים YUASA
הפניה לפייסבוק
מברגים מקצועיים לאלקטרוניקה וורה WERA
זכוכיות מגדלת שולחניות עם תאורה LIGHTCRAFT

להזמין מפסקים לאלקטרוניקה

טלמיר אלקטרוניקה בע"מ מייבאת ומשווקת רכיבי אלקטרוניקה ומוצרים דומים אחרים משנת 1979. אנו מציעים את מגוון המפסקים לאלקטרוניקה הגדול בארץ ממיטב היצרנים בעולם.
 
במידה ולא מצאת את המפסקים לאלקטרוניקה שאתה זקוק להם, אנא צור קשר וצוות טלמיר אלקטרוניקה ישמח לעזור.
השאירו פרטים באתר או צרו אתנו קשר בטלפון 04-8520233 לכל שאלה ונשמח לעזור. לרשותכם ניתן לבצע באתר הזמנה של מגוון מפסקים לאלקטרוניקה, כמו גם מוצרים נוספים.
 
לקבלת הצעת מחיר ל-רכיבי אלקטרוניקה אנא צרו קשר או ליחצו על הקישור הרלוונטי בדף המוצר. המחירים בטלמיר אלקטרוניקה תחרותיים ומותאמים לכל לקוח בהתאם לכמויות שהוא מזמין.

 


מפסקים - טלמיר אלקטרוניקה בע''מ: מפסקי הזזה - SLIDE SWITCHES, מפסקי טוגל קטנים - MINIATURE TOGGLE SWITCHES, מפסקי טוגל גדולים - TOGGLE SWITCHES

מפסק הוא כידוע רכיב חשמלי או מכני שתמיד נמצא במצב אחד מבין כמה מצבים אפשריים. בענף האלקטרוניקה יש למפסקים חשיבות גבוהה, כי הם נועדו לאפשר כמה אופני פעולה של המערכת. אופן הפעולה הספציפי של מפסקים לאלקטרוניקה נקבע בהתאם לרצונו של המפעיל או על בסיס תנאים נמדדים, כמו למשל טמפרטורות. כמו כן, בחלק מהדגמים ניתן להפעיל את המפסק על ידי לחיצה או אות חשמלי. 

סוגים של מפסקים לאלקטרוניקה

יש סוגים רבים של מפסקים - ולא תמיד קל לבחור אותם. הפתרון הוא להשתמש במפרט הטכני של כל מפסק ובנתונים שיש על הדגמים הנפוצים. בענף האלקטרוניקה נפוצים בעיקר מפסקי הזזה, מפסקי טוגל קטנים וגדולים ומפסקי לחיצה למעגל מודפס או פנל. במקביל, בתעשייה הקלה והכבדה משתמשים לעיתים קרובות במפסקי לחיצה מוארים עם גודל עדשה של 18 מ"מ לפחות. אפשרות אחרת היא להשתמש במפסקי רגל שפועלים בצורה דומה אך עם מנגנון שונה, או במפסקי מנעול ומפתח שמיועדים לאבטחה. 

איך בוחרים מפסקים?

הגדרה מוקדמת של צרכים ומטרות יכולה לסייע לאנשי מקצוע שרוצים לבחור מפסקים אמינים ולחסוך בהוצאות. הדבר החשוב ביותר שיש לעשות הוא לבדוק את המפרט הטכני של כל מפסק ואת הסדרה שאליה הוא שייך מבחינת דגם ויצרן. במידת הצורך כדאי גם להשוות בין דגמים זהים של מפסקים לפי נתוני מתח מקסימלי וזרם מקסימלי. 

מחירים וזמני משלוח

במרבית המקרים, אנשי מקצוע בתחום החשמל והאלקטרוניקה לא יכולים להרשות לעצמם להתעכב בעבודה השוטפת בגלל איחורים באספקת המפסקים, לכן מומלץ להציב את מהירות האספקה בראש סדר העדיפויות.
בהתאם לכך, בעת רכישת מפסקים לאלקטרוניקה, רצוי לבדוק:
  • את זמינות המוצרים.
  • את המחיר לפי כמות.
  • את זמני המשלוח.
כאשר הדרך לעשות זאת היא להיכנס לקטלוג שבאתר האינטרנט שלנו ולהתרשם ממגוון מפסקים לאלקטרוניקה של החברות המובילות. 


קטלוג מוצרים