דרך העצמאות 63, חיפה (ליד תחנת הרכבת מרכז השמונה)
טלפון: 04-8520233
dalpak@talmir.co.il
רבי מודדים מקצועיים BEHA AMPROBE
רבי מודדים ומכשירי מדידה פלוק FLUKE
מצברים נטענים YUASA
הפניה לפייסבוק
מברגים מקצועיים לאלקטרוניקה וורה WERA
זכוכיות מגדלת שולחניות עם תאורה LIGHTCRAFT

פינצטות לאלקטרוניקה

טלמיר אלקטרוניקה בע"מ מייבאת ומשווקת כלי עבודה ידניים ומוצרים דומים אחרים משנת 1979. אנו מציעים את מגוון הפינצטות לאלקטרוניקה הגדול בארץ ממיטב היצרנים בעולם.
 
במידה ולא מצאת את הפינצטות לאלקטרוניקה שאתה זקוק להם, אנא צור קשר וצוות טלמיר אלקטרוניקה ישמח לעזור.
השאירו פרטים באתר או צרו אתנו קשר בטלפון 04-8520233 לכל שאלה ונשמח לעזור. לרשותכם ניתן לבצע באתר הזמנה של מגוון פינצטות לאלקטרוניקה, כמו גם מוצרים נוספים.
 
לקבלת הצעת מחיר ל-כלי עבודה ידניים אנא צרו קשר או ליחצו על הקישור הרלוונטי בדף המוצר. המחירים בטלמיר אלקטרוניקה תחרותיים ומותאמים לכל לקוח בהתאם לכמויות שהוא מזמין.

 


מלקטת (פינצטה) לאלקטרוניקה

פינצטה, או בעברית "מלקטת", היא כלי נפוץ בתעשיית האלקטרוניקה בארץ ובעולם. בענף הנדסת החשמל שבו עוסקים בתכנון מעגלים חשמליים משתמשים ברכיבים שונים כדי לווסת את תנועתם של אלקטרונים. אחד המאפיינים הבולטים של הרכיבים הללו הוא הגודל הקטן שלהם. 

חברות האלקטרוניקה עושות מאמצים גדולים להקטין את הרכיבים ואת המוצרים, מה שמחייב אותם להשתמש במוצרים מיוחדים לליקוט ואחיזה. הפינצטה נותנת על כך מענה מקיף ובעזרתה אפשר לאחוז בעצמים מיניאטוריים כדי להרכיב מערכות אלקטרוניות מסובכות. 

מלבד האחיזה הנוחה, המלקטת נחשבת למכשיר אמין והיא משמשת את תעשיית האלקטרוניקה כי היא לא דורשת שום סוג של חיבור חשמלי. זהו כלי עשוי שתי רצועות מתכת דקות שמחוברות ביניהן בצד אחד בלבד. הצד השני של המלקטת פתוח ובעזרתו אפשר לאחוז ברכיבים האלקטרוניים העדינים. השימוש במלקטת אידיאלי בתעשיית האלקטרוניקה והוא שכיח בשלבי הפיתוח, ההתקנה וההרכבה.

איך מזהים פינצטה מקצועית?


מובן שלא כל מלקטת יכולה לסייע להרכבה ובנייה של מערכות אלקטרוניות. מלקטת מקצועית חייבת להיות אנטי סטטית והיא מיוצרת מפלדת אל-חלד עם ציפוי אפוקסי פוליאסטר. הציפוי מגן על המלקטת מפני קורוזיה וחלודה ומונע העברת חשמל סטטי שעלול לגרום נזקים בלתי הפיכים למערכות אלקטרוניות. 

כמו כן, מלקטת מקצועית היא נטולת מאפיינים של מגנט. המלקטת אינה מתמגנטת לאף רכיב אלקטרוני או מתכתי בתוך המערכות והיא מוגנת מפני חומרים חומציים. כתוצאה מכך, יש צורך בהנדסת אנוש ברמה הגבוהה ביותר בשביל לייצר מלקטות שמתאימות לתעשיית האלקטרוניקה ולכן גם המחיר הגבוה שלהן בהשוואה לכלי עבודה אחרים.
פינצטה מקצועית מסופקת ללקוח עם נרתיק אחסון ופיית הגנה. מטרת נרתיק האחסון היא להגן על המלקטת מפני שחיקה ולהבטיח עבודה נוחה גם עם מרכיבים רגישים במיוחד של תעשיית האלקטרוניקה. את פיית ההגנה מרכיבים בתום העבודה וניתן גם לבחור בין מלקטת ישרה עדינה, מכופפת עדינה, ישרה עם תופסנים לרכיבי SMD ומכופפת עם תופסנים לרכיבי SMD. אלו סוגי מלקטות שמיוצרים מלכתחילה לפי דרישות של תעשיית האלקטרוניקה והנדסת חשמל.

בחברת טלמיר אלקטרוניקה מעמידים לרשותך מגוון פינצטות מקצועיות – כדי לעזור לך לעבוד גם עם הרכיבים הרגישים ביותר. 

קטלוג מוצרים