דרך העצמאות 63, חיפה (ליד תחנת הרכבת מרכז השמונה)
טלפון: 04-8520233
dalpak@talmir.co.il
רבי מודדים מקצועיים BEHA AMPROBE
רבי מודדים ומכשירי מדידה פלוק FLUKE
מצברים נטענים YUASA
הפניה לפייסבוק
מברגים מקצועיים לאלקטרוניקה וורה WERA
זכוכיות מגדלת שולחניות עם תאורה LIGHTCRAFT

פתרונות אחסון ושינוע לרכיבים וכלי עבודה

טלמיר אלקטרוניקה בע"מ מייבאת ומשווקת ארגזי כלים ופתרונות אחסון ומוצרים דומים אחרים משנת 1979. אנו מציעים את מגוון הפתרונות אחסון ושינוע לרכיבים וכלי עבודה הגדול בארץ ממיטב היצרנים בעולם.
 
במידה ולא מצאת את הפתרונות אחסון ושינוע לרכיבים וכלי עבודה שאתה זקוק להם, אנא צור קשר וצוות טלמיר אלקטרוניקה ישמח לעזור.
השאירו פרטים באתר או צרו אתנו קשר בטלפון 04-8520233 לכל שאלה ונשמח לעזור. לרשותכם ניתן לבצע באתר הזמנה של מגוון פתרונות אחסון ושינוע לרכיבים וכלי עבודה, כמו גם מוצרים נוספים.
 
לקבלת הצעת מחיר ל-ארגזי כלים ופתרונות אחסון אנא צרו קשר או ליחצו על הקישור הרלוונטי בדף המוצר. המחירים בטלמיר אלקטרוניקה תחרותיים ומותאמים לכל לקוח בהתאם לכמויות שהוא מזמין.

 


פתרונות אחסון ושינוע לרכיבים וכלי עבודה

השוק של היום מציע שפע של פתרונות אחסון בדמות ארגזי כלים או ברגים וקופסאות שונות לאחסון. כל בעל מקצוע או משפחה יכולים כיום לבחור את השיטה האולטימטיבית לצרכיהם מתוך היצע האפשרויות הקיים בשוק ובהתאם למגבלות התקציב. כל אדם מחזיק בכמה כלי עבודה בסיסיים הנדרשים לביצוע של תיקונים בדרגות קושי משתנות והרכבות פשוטות בבית. כדי להימנע מחיפושים ממושכים כל פעם מחדש את הברגים, הפטיש או המסמר, רצוי להחזיק בבית ארגזי כלים. 

שפע של ארגזי כלים
ארגזי כלים קטנים לברגים או ארגזים גדולים עם סידור פנימי מסוג מסוים בהחלט יעשו לכם סדר בבלגן. פתרונות אחסון אלו מאפשרים לשים את כל כלי העבודה הבסיסיים למטרות קידוח, פירוק, הרכבה והתקנה במקום אחד ומסודר. כל אחד כיום יכול להתאים לעצמו את הארגז האידיאלי לצרכיו תודות לשפע ארגזי הכלים הקיים בשוק. ארגזי כלים בסיסיים או קופסאות פלסטיק עם חלוקה פנימית יכולים לשמש משפחות או בעלי מקצוע אשר נוהגים במסגרת עבודתם להתנייד ממקום למקום ולעשות שימוש בכלי עבודה קשיחים.

מגוון ארגזי הכלים המוצע באתרינו לבעלי מקצוע: מבחר ארגזי כלים וקופסאות כמו למשל ארגז כלים עם מגירות, ארגז כלים מנירוסטה, ארגז כלים לברגים או למקדחה, ארגז עם אורגינייזר נשלף, ארגז עם סגר אוטומטי, מתכת או פלסטיק, או ארגז עם ידית טלסקופית. 
קטלוג מוצרים