כיסאות גיימינג מקצועיים לגיימרים AK RACING
מצברים נטענים YUASA
תיקים למחשבים ניידים סוויס גיר WENGER SWISS GEAR
זכוכיות מגדלת שולחניות עם תאורה LIGHTCRAFT
מברגים מקצועיים לאלקטרוניקה וורה WERA
סוללות נטענות ניקל מטאל ANSMANN NIMH

בלוג טלמיר » קופסאות איחסון

סוגים שונים של פתרונות אחסון
קופסאות אחסון סטנדרטיות יכולות להגיע בצורה של ארגז כלים בסיסי ומתאימות בעיקר למשפחות שמחזיקות רק כלי עבודה אלמנטאריים לביצוע תיקונים והרכבות. מנגד, בעלי מקצוע שעושים שימוש בכלים קשיחים, בחלקי מחשב או אלקטרוניקה נדרשים כבר לסוג אחר של אמצעי אחסון, מקצועי יותר ומתאים לאופי הנייד של עבודתם. השוק מציע כיום מגוון ארגזי כלים כמו למשל ארגז כלים עם אורגינייזר נשלף, ארגז מנירוסטה, ארגז כלים למקדחה או ארגז עם מגירות.
 
אחסון חלקי מחשב ואלקטרוניקה
כאשר מדובר על קופסאות אחסון של מכשירים אלקטרוניים ורכיבי מחשב עדינים, מדובר כבר על אריזות שמשמשות גם ככלי שיווקי שבו מיושם ידע מתחומי התקשורת השיווקית והעיצוב הגראפי. טכנולוגיית האריזה הזו היא עולם שלם ומחייבת לא מעט מלאכת מחשבת. האריזה משחקת תפקיד חשוב בשמירה על אורך חיי המדף של המוצר ומספקת לו הגנה מפני פגיעות במהלך שינועו ואחסונו.
 
קופאות איחסון
 
ארגזי כלים
ארגזי כלים קטנים לברגים או ארגזים גדולים עם סידור פנימי מסוג מסוים בהחלט יעשו לכם סדר בבלגן. פתרונות אחסון אלו מאפשרים לשים את כל כלי העבודה הבסיסיים למטרות קידוח, פירוק, הרכבה והתקנה במקום אחד ומסודר. כל אחד כיום יכול להתאים לעצמו את הארגז האידיאלי לצרכיו תודות לשפע ארגזי הכלים הקיים בשוק. ארגזי כלים בסיסיים או קופסאות פלסטיק עם חלוקה פנימית יכולים לשמש משפחות או בעלי מקצוע אשר נוהגים במסגרת עבודתם להתנייד ממקום למקום ולעשות שימוש בכלי עבודה קשיחים.
 
 
שוק ארגזי הכלים מציע כיום לבעלי מקצוע אלו מבחר ארגזי כלים וקופסאות כמו למשל ארגז כלים עם מגירות, ארגז כלים מנירוסטה, ארגז כלים לברגים או למקדחה, ארגז עם אורגינייזר נשלף, ארגז עם סגר אוטומטי, מתכת או פלסטיק, או ארגז עם ידית טלסקופית. 
 
 

פתרונות איחסון כלים, ברגים ורכיבים
קטלוג מוצרים
מכשירי קשר מוטורולה MOTOROLA
פנסי ראש ופנסים ידניים מקצועיים CK TOOLS
ספקי כוח תעשייתיים XP POWER