כיסאות גיימינג מקצועיים לגיימרים AK RACING
רבי מודדים ומכשירי מדידה פלוק FLUKE
מצברים נטענים YUASA
מברגים מקצועיים לאלקטרוניקה וורה WERA
זכוכיות מגדלת שולחניות עם תאורה LIGHTCRAFT
תיקים למחשבים ניידים סוויס גיר WENGER SWISS GEAR

בלוג טלמיר » קופסאות אחסון

קופסאות אחסון

סוגים שונים של פתרונות אחסון

קופסאות אחסון סטנדרטיות יכולות להגיע בצורה של ארגז כלים בסיסי ומתאימות בעיקר למשפחות שמחזיקות רק כלי עבודה אלמנטאריים לביצוע תיקונים והרכבות. מנגד, בעלי מקצוע שעושים שימוש בכלים קשיחים, בחלקי מחשב או אלקטרוניקה נדרשים כבר לסוג אחר של אמצעי אחסון, מקצועי יותר ומתאים לאופי הנייד של עבודתם. השוק מציע כיום מגוון ארגזי כלים כמו למשל ארגז כלים עם אורגינייזר נשלף, ארגז מנירוסטה, ארגז כלים למקדחה או ארגז עם מגירות.
 

אחסון חלקי מחשב ואלקטרוניקה

כאשר מדובר על קופסאות אחסון של מכשירים אלקטרוניים ורכיבי מחשב עדינים, מדובר כבר על אריזות שמשמשות גם ככלי שיווקי שבו מיושם ידע מתחומי התקשורת השיווקית והעיצוב הגראפי. טכנולוגיית האריזה הזו היא עולם שלם ומחייבת לא מעט מלאכת מחשבת. האריזה משחקת תפקיד חשוב בשמירה על אורך חיי המדף של המוצר ומספקת לו הגנה מפני פגיעות במהלך שינועו ואחסונו.
 
קופאות איחסון
 

ארגזי כלים

ארגזי כלים קטנים לברגים או ארגזים גדולים עם סידור פנימי מסוג מסוים בהחלט יעשו לכם סדר בבלגן. פתרונות אחסון אלו מאפשרים לשים את כל כלי העבודה הבסיסיים למטרות קידוח, פירוק, הרכבה והתקנה במקום אחד ומסודר. כל אחד כיום יכול להתאים לעצמו את הארגז האידיאלי לצרכיו תודות לשפע ארגזי הכלים הקיים בשוק. ארגזי כלים בסיסיים או קופסאות פלסטיק עם חלוקה פנימית יכולים לשמש משפחות או בעלי מקצוע אשר נוהגים במסגרת עבודתם להתנייד ממקום למקום ולעשות שימוש בכלי עבודה קשיחים.
 
 
שוק ארגזי הכלים מציע כיום לבעלי מקצוע אלו מבחר ארגזי כלים וקופסאות כמו למשל ארגז כלים עם מגירות, ארגז כלים מנירוסטה, ארגז כלים לברגים או למקדחה, ארגז עם אורגינייזר נשלף, ארגז עם סגר אוטומטי, מתכת או פלסטיק, או ארגז עם ידית טלסקופית. 
 
 

פתרונות איחסון כלים, ברגים ורכיבים
ארגז כלים, פתרונות אחסון, תיקים ומזוודות
סוגי ארגזי כלים ופתרונות אחסון ציוד וסביבת העבודה שלנו חשובים מאוד, השקענו בו לא מעט מאמץ וחשיבה לגבי בחירתו וכמובן, הוצאנו לא מעט כסף על מכשירים ואביזרי עבודה שונים. מתוך כך, על מנת לשמור על הציוד שלנו בצורה הטובה ביותר, הרי שעלינו לרכוש ארגזי כלים ופתרונות אחסון לשמירה על הציוד שלנו.  פתרונות אחסון ושינוע לרכיבים וכל...
ארגז כלים, פתרונות אחסון, תיקים ומזוודות


פתרונות אחסון כלים וחלקים
שולחנות עבודה משמשים הן לישיבה ועבודה והן לאחסון כלי עבודה בשגרה. הם מצויידים במגירות ומדפים ייעודיים לאחסון מסוג זה, ומהווים פתרון אחסון נוח. שולחן עבודה הוא אחד מהרהיטים המגוונים ביותר שיש, ולכן חשוב לדעת בדיוק לאן מכוונים כאשר בוחרים שולחן שכזה. כך, למשל – שולחן של שרטט שונה משולחן של אדם המבצע עבודות נגרות או חשמל. ההתקני...
פתרונות אחסון כלים וחלקים


קטלוג מוצרים
סוללות נטענות ניקל מטאל ANSMANN NIMH
פנסי ראש ופנסים ידניים מקצועיים CK TOOLS
ספקי כוח תעשייתיים XP POWER