מצברים נטענים YUASA
תיקים למחשבים ניידים סוויס גיר WENGER SWISS GEAR
זכוכיות מגדלת שולחניות עם תאורה LIGHTCRAFT
מברגים מקצועיים לאלקטרוניקה וורה WERA
סוללות נטענות ניקל מטאל ANSMANN NIMH
כיסאות גיימינג מקצועיים לגיימרים AK RACING

בלוג טלמיר » סוגי ביטים למברגה השימושיים ביותר

במאמר זה נסקור ביטים למברגה עבור מברגה סטנדרטית. ניגע בסוגי הביטים הנפוצים ביותר. כידוע, כאשר קונים ביטים למברגה, האפשרות הכי כדאית היא לרכוש בסיטונות חבילת BUNDLE (סט ביטים) גדולה עם כל הביטים מכל הגדלים והסוגים. בפועל, סוגי הביטים שבאים לכדי שימוש נפוץ מצומצמים ביותר, ויפורטו להלן יצויין כי הם יכולים להגיע בגדלים שונים ולכן חשוב לדעת מהו הגודל של הבורג איתו אתם מתמודדים:

ביט פיליפס מגנטי

ביט נפוץ מאד שמייעל תהליכים. משתמשים בו כאשר מברגה נמצאת בשימוש כשהיא למטה והבורג נמצא למעלה. בדרך זו הוא יכול להשתחרר מההתקן שלו מבלי ליפול וללכת לאיבוד: המגנט מדביק אותו. ביט זה נחשב לנפוץ ומבוקש, ולרוב הוא נמכר בבודדים ולא בחבילת BUNDLE.

ביט פיליפס סטנדרטי

ביט נפוץ אשר ניתן למכירה בבודדים ובחבילות BUNDLE. ביטים מסוגו מבריגים או פותחים ברגי פיליפס. ביט הפיליפס הסטנדרטי דואג, הלכה למעשה, לחיזוק ברגים קיימים או להחלשתם בעת הצורך.

ביט שטוח

ביט המתאים למגע עם ברגים שטוחים, שיש להם מגרעת אחת ולא מגרעת דו ממדית בצורת איקס כמו בברגי פיליפס. ביט זה עובד על ידי הכנסת החלק השטוח למגרעת של הבורג, וסיבובו. הביט נחשב לנפוץ בשל כך שיש עדיין מכשירים או מבנים שנבנו בשיטות ישנות, בהן השתמשו בברגים שטוחים, במקום בפיליפס כפי שמקובל בדרך כלל.

 

המלצה

מומלץ לקנות סט ביטים איכותיים, עשויים מחומרים חזקים ולא מחלידים.

 

ביטים מיוחדים

לנגד הביטים הסטנדרטיים, ניתן להשיג בטלמיר אלקטרוניקה ביטים מיוחדים לעבודות ספציפיות ביותר. ישנם מכשירים ורכיבים חשמליים, אשר מוברגים בברגים מיוחדים בעלי ראש מיוחד, ונדרש עבורם ביט מיוחד. שימוש בביט לא תואם לראש הבורג, עלול להרוס גם את הבורג (ובכך למנוע פתיחתו גם באמצעות הביט המתאים) ווגם את הביט הלא תואם, מפני שהוא עובד בחיכוך עם הבורג.

 

ביטים וסט ביטים להברגות שונות




מלחמים וציוד הלחמה
עבודת הלחמה היא עבודה עדינה שדורשת ריכוז גבוה ותשומת לב מיוחדת. במקרים רבים, יש צורך בביצוע עבודות עדינות, ולכן, בעל המקצוע צריך להשתמש בסוגי מלחם עדינים שמסוגלים לבצע הלחמות עדינות. מלחמים שונים נבדלים זה מזה בהספק שלהם ובטמפרטורה שהם מייצרים. כמו כן, יש סוגי מלחם שמיוצרים עם ידיות אחיזה שונות. ניתן למצוא את כל הסוגים באתרי האינטר...
מלחמים וציוד הלחמה


ארגז כלים, פתרונות אחסון, תיקים ומזוודות
סוגי ארגזי כלים ופתרונות אחסון ציוד וסביבת העבודה שלנו חשובים מאוד, השקענו בו לא מעט מאמץ וחשיבה לגבי בחירתו וכמובן, הוצאנו לא מעט כסף על מכשירים ואביזרי עבודה שונים. מתוך כך, על מנת לשמור על הציוד שלנו בצורה הטובה ביותר, הרי שעלינו לרכוש ארגזי כלים ופתרונות אחסון לשמירה על הציוד שלנו.  פתרונות אחסון ושינוע לרכיבים וכל...
ארגז כלים, פתרונות אחסון, תיקים ומזוודות


יישומי RASPBERRY PI, מודולים והרחבות
RASPBERRRY PI הנו מחשב קטן, אך אינו סמארטפון או תחנת עבודה שנועדה לשימוש נייד. מדובר בכרטיס  מחשב שגודלו בגודל של כרטיס אשראי: אחדות בודדות של סנטימטרים לכל כיוון. הכרטיס הזה יכול להתחבר למקלדת ולמסך, ובכך להיות מחשב לכל דבר ועניין. מדובר במחשב – אשר בדומה לאייפד ולסמארטפון משתייך לקבוצה אזוטרית אשר רק אפליקציות מסויימות...
יישומי RASPBERRY PI, מודולים והרחבות


סיבים ומגשרים אופטיים
קיימים מספר סטנדרטים למחברים אופטיים והכוללים: FC, SC, ST, LC, MTRJ, MPO, MU, SMA, FDDI, E2000, DIN4, וD4.  קחו בחשבון כי הכבלים מסווגים סוגי המחברים בשני הקצוות, להלן תצורות כבל נפוצות: FC-FC, FC-SC, FC-LC, FC-ST, SC-SC וכן SC-ST.   סוגי סיבים אופטיים: SingleMode – ליבת הסיב צרה ומאפשרת העברת או...
סיבים ומגשרים אופטיים


סרטי בידוד לאלקטרוניקה
  סרט בידוד סרט בידוד, הנקרא גם איזולירבנד, הוא סרט יעיל בעל שימושים רבים ששימושו המקורי הוא בידוד חוטי חשמל ומוליכים חשמליים אחרים. סרטי בידוד מגיעים בצבעים שונים ועובדה זו משמשת לקידוד צבעים של חוטי חשמל על פי ייעודיהם השונים. סרטי בידוד מגיעים גם ברחבים שונים, מה שמוסיף ליעילותו של סרט הבידוד עבור מטרות שונות ורבות...
סרטי בידוד לאלקטרוניקה


קטלוג מוצרים
מכשירי קשר מוטורולה MOTOROLA
פנסי ראש ופנסים ידניים מקצועיים CK TOOLS
ספקי כוח תעשייתיים XP POWER