רבי מודדים מקצועיים BEHA AMPROBE
רבי מודדים ומכשירי מדידה פלוק FLUKE
מצברים נטענים YUASA
הפניה לפייסבוק
מברגים מקצועיים לאלקטרוניקה וורה WERA
זכוכיות מגדלת שולחניות עם תאורה LIGHTCRAFT
רכיבי חשמל ובקרה חשמל-ובקרה


רכיבי חשמל ובקרה

רכיבי חשמל ובקרה - מדי זרם, ממסרים, מסננים ועוד

יצרנים משווקים

גופי חימום וטרמוסטטים - THERMOSTATS

טרמוסטטים מתכווננים גופי חימום - PTC

ממסרי עומס יתר

ממסרי עומס יתר - TR SERIES

רכיבי חשמל ובקרה בטלמיר

טלמיר אלקטרוניקה בע"מ מייבאת ומשווקת רכיבי חשמל ובקרה ומוצרים דומים אחרים משנת 1979. אנו מציעים את מגוון הרכיבי חשמל ובקרה הגדול בארץ ממיטב היצרנים בעולם.
 
במידה ולא מצאת את הרכיבי חשמל ובקרה ואביזרים שאתה זקוק להם, אנא צור קשר וצוות טלמיר אלקטרוניקה ישמח לעזור.
השאירו פרטים באתר או צרו אתנו קשר בטלפון 04-8520233 לכל שאלה ונשמח לעזור. לרשותכם ניתן לבצע באתר הזמנה של מגוון רכיבי חשמל ובקרה, כמו גם מוצרים נוספים.

לקבלת הצעת מחיר ל-רכיבי חשמל ובקרה אנא צרו קשר או ליחצו על הקישור הרלוונטי בדף המוצר. המחירים בטלמיר אלקטרוניקה תחרותיים ומותאמים לכל לקוח בהתאם לכמויות שהוא מזמין.

רכיבי חשמל ובקרה - מדי זרם, ממסרים, מסננים ועוד

הפעלת מכשירי חשמל, במיוחד אלה הצורכים הספק גבוה, דורשת לרוב רכיבי חשמל ובקרה כמו מדי ומסנני זרם ומתח, ממסרים ובקרים שנועדו לאפשר שליטה על מועדי ההפעלה והבקרה על המתח והזרם המסופקים למכשיר החשמלי. רכיבי חשמל ובקרה מאפשרים בקרה על הספק החשמל הנצרך בכל רגע נתון וחלקם נועדו לזהות תקלות במהירות ובדיוק גבוה, לפעול במהירות, וכך ניתן למנוע נזק לציוד החשמלי. 

רכיבי פיקוד ובקרה מדויקים


מדי זרם מיועדים להציג זרמים באופנים שונים ומגוונים ובעוצמות שונות. את מדי הזרם מתקינים לרוב בטור על גבי הקו שמוליך את זרם החשמל. יש מדי זרם המציגים בתצוגה דיגיטלית או אנלוגית. חיווי הזרמים מוצג לפי עוצמות הנמדדות באמפרים. בהתאם לצורך ולציוד החשמלי, ניתן להתקין מדי זרם המציגים עשרות ואף מאות אמפרים. בנוסף, ישנם מדי זרם למדידת זרמים חלשים בעוצמות של מילי אמפר ובציוד רגיש ניתן להתקין מדי זרם למדידת עוצמות נמוכות במיוחד.

מדי מתח נועדו להציג את רמת המתח המסופקת למכשיר ומתקינים אותם במקביל למקור המתח או במקביל לרכיב שיש למדוד את רמת המתח המסופקת לו. יש מגוון רחב של מדי מתח בתצוגה אנלוגית או דיגיטלית, בהתאמה למדידת טווחי מתח שונים, ממילי ולטים ועד למאות וולטים.

ממסרים ומסנני מתח וזרם הינם רכיבים חשובים במעגלי בקרה חשמליים ומאפשרים חיבור וניתוק הדקים. מסנני מתח נועדו למנוע נזק לציוד חשמלי או הפרעה לפעולתו בגלל אספקת חשמל לא מדויקת או לא סדירה. 

טלמיר אלקטרוניקה משווקת מגוון מדי זרם ומתח, מסננים (RFI/ EMC), ממסרים מצב מוצק, טיימרים, בקרים, זמזמים וסירנות מיצרנים מובילים בעולם ובהתאמה מדויקת לצרכי הלקוח.

רכיבי חשמל ובקרה - מדי זרם, ממסרים, מסננים ועוד: מדי זרם (אמפרמטר) אנלוגים - AMPER METERS, מדי מתח (וולטמטר) אנלוגים - VOLT METERS, מדי תצוגה (פנל מטר) דיגיטליים - DIGITAL PANEL METERS, מדי תצוגה (פנל מטר) גרפיים - MULTIFUNCTIONAL GRAPHIC METERS, אביזרים וחלקי חילוף - מדי תצוגה לפנל - PANEL METERS
קטלוג מוצרים