רבי מודדים מקצועיים BEHA AMPROBE
רבי מודדים ומכשירי מדידה פלוק FLUKE
מצברים נטענים YUASA
הפניה לפייסבוק
מברגים מקצועיים לאלקטרוניקה וורה WERA
זכוכיות מגדלת שולחניות עם תאורה LIGHTCRAFT

להזמין לוחצים לכבלים

טלמיר אלקטרוניקה בע"מ מייבאת ומשווקת כלי עבודה ידניים ומוצרים דומים אחרים משנת 1979. אנו מציעים את מגוון הלוחצים לכבלים הגדול בארץ ממיטב היצרנים בעולם.
 
במידה ולא מצאת את הלוחצים לכבלים שאתה זקוק להם, אנא צור קשר וצוות טלמיר אלקטרוניקה ישמח לעזור.
השאירו פרטים באתר או צרו אתנו קשר בטלפון 04-8520233 לכל שאלה ונשמח לעזור. לרשותכם ניתן לבצע באתר הזמנה של מגוון לוחצים לכבלים, כמו גם מוצרים נוספים.
 
לקבלת הצעת מחיר ל-כלי עבודה ידניים אנא צרו קשר או ליחצו על הקישור הרלוונטי בדף המוצר. המחירים בטלמיר אלקטרוניקה תחרותיים ומותאמים לכל לקוח בהתאם לכמויות שהוא מזמין.

 


לוחצים לכבלים: לוחצים לכבלי תקשורת, לוחצים לכבלים קואקסיאליים, לוחצים לנעלי כבל

עבור כבלים שונים, יש מגוון כלי עבודה וחלקים משלימים. מכאן שבין היתר ניתן למצוא כלי ייעודי העונה לשם "לוחץ כבלים" לצד חלק חשוב העונה לשם "נעלי כבלים". גם פה ניתן למצוא מגוון סוגים. מכאן שיש להפריד בין שתי סיטואציות: אם הצורך הנו חד פעמי ניתן לרכוש לוחץ כבלים פשוט, אך אם מבקשים שירות ארוך טווח ואיכותי, הרי שאז כבר מומלץ לבחור מכשיר יותר איכותי. בין היתר יש להשוות מחיר, מותג, רזומה, להשוות את כמות הפינים, לבחון האם הכבל מגיע עם סכין קילוף או עם סכין ליישור הגידים, האם הלוחץ מאפשר להכין כבל מצולב או ישיר, האם הידית נוחה לאחיזה, האם הייעוד הוא ביתי או מקצועי וכדומה.

נעלי כבלים
נעלי כבלים הנו חלק חשוב. יש לדעת שיש מגוון סוגים שונים, כאשר יש לבחון את הכמות שיש בחבילה, את הקוטר החיצוני, לבחון עבור איזה כבלים הנועל מיועד, מה הזרם החשמלי המקסימלי שהנועל מסוגל לעמוד בו, מהו סוג הבידוד וכדומה.

רכישה חכמה
לא רק אנשי מקצוע עשויים לחפש אחר לוחץ כבלים, אלא גם אנשים שמבקשים לחסוך בעלויות הזמנת איש מקצוע. יש אנשים שמבינים שעליהם להזמין טכנאי על מנת שזה יבצע פעולה פשוטה שאינה מצריכה ידע מקצועי, אלא מצריכה ציוד מקצועי. מכאן שבמקום לשלם כמה מאות שקלים עבור ביקור חד פעמי, הרי שניתן להוציא את אותו הסכום (פחות או יותר) עבור רכישת הכלי, כך שגם ניתן לסדר את הבעיה שהתעוררה, וגם ניתן להמשיך להחזיק בכלי שימושי עבור מגוון בעיות שעשויות להתעורר בעתיד. 

קטלוג מוצרים